Koşmanın Ne Kadar Eğlenceli Olduğunu Gösterisi İçin Bu Lululemon Tatil Hediyeleri Seçtikleri


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Tatil alışverişinize başlamak için asla erken değildir. Önceden planlamak ve harcamalarınızı yaymak akıllıca bir yoldur. Şimdi bir tatil ruh hali içinde olduğunuza göre, ne satın alacaksınız? Lululemon ile asla yanlış gidemezsin. Marka her zaman son derece rahat kumaşı, göz alıcı silüetleri ve sizinle birlikte hareket eden stilleri sunar. İster egzersiz yapmayı, ister takılmayı seviyor olun, Lululemon gelir. Hep.

Uyarı: kendi sorumluluğunuzda alışveriş yapın. Bunlar Lululemon onun için hediye seçtikleri vardır böyle iyi ki kendin için bazı stiller satın almak isteyeceksin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350898/these-lululemon-holiday-gift-picks-for-her-show-how-fun-it-is-to-run-no-sleigh-needed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir