“Korkmuş” Brittney Griner Kalemler Başkan Biden’a Açık Mektup


Brittney Griner için bir mesaj gönderiyor Başkan Joe Biden.

Rusya’da uyuşturucu kaçakçılığı şüphesiyle 17 Şubat’ta tutuklanan WNBA oyuncusu, Beyaz Saray’a el yazısı bir mektup göndererek başkana ulaştı.

E’nin elde ettiği mesajında! Sporcunun yayıncısından gelen haberler, Brittney parmaklıklar ardında otururken aklından geçen düşünceleri şöyle yazdı: “…burada bir Rus hapishanesinde otururken, düşüncelerimle ve eşimin, ailemin, arkadaşlarımın, Olimpiyat’ın koruması olmadan yalnız başıma oturuyorum. Jersey ya da herhangi bir başarı, sonsuza kadar burada olacağımdan korkuyorum.”

Mektubu 4 Temmuz’da Beyaz Saray’a ulaştı, ancak gün onun için birden fazla açıdan önemli.

Mektupta, “4 Temmuz’da, ailemiz normalde Vietnam Savaşı Gazisi olan babam da dahil olmak üzere özgürlüğümüz için savaşanların hizmetini onurlandırır” denildi. “Bu günü genellikle nasıl kutladığımı düşünmek canımı yakıyor çünkü özgürlük bu yıl benim için tamamen farklı bir şey ifade ediyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336760/terrified-brittney-griner-pens-open-letter-to-president-joe-biden-from-russian-prison?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir