Köpekbalığı Tankını Seven Babalara Babalar Günü Hediyeleri


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Babanın reddedemeyeceği bir tekliften bahset!

Babalar Günü ile ilgili endişelerinizi hafifletmek için E! News, baba için idolünün bile kullanabileceği bir hediye rehberi hazırladı Küba işareti muhtemelen onaylayacaktır. Bütün bir NBA takımını karşılayamayabilirsin, ama yine de ona Bay Harika gibi davranabilirsin.

Sadece çok fazla harcamayın! Göre köpekbalığı arkadaşı Kevin O’Learyhaftada 100$ yatırım yapıyor olmalısınız.

Köpekbalıkları kesinlikle para yönetimi hakkında bir iki şey biliyorlar, ancak aynı zamanda harika Babalar Günü hediyelerini de görebileceklerini kim bilebilirdi?

ABC’nin hit dizisinde görünen favori hediyelerimizi görmek için kaydırmaya devam edin Köpekbalığı tankı. Sonunda ne seçerseniz seçin, yatırımınızın karşılığını takdir şeklinde görmek zorundasınız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1268589/father-s-day-gifts-for-dads-who-love-shark-tank?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel