Kongre Üyesi Alexandria Ocasio-Cortez, Riley Roberts ile Nişanlandı


Kongre üyesi İskenderiye Ocasio-Cortez evet demeyi seçti!

19 Mayıs’ta ABD’nin New York temsilcisi Twitter’da nişanlı olduğunu doğruladı. Politikacı -en çok AOC olarak bilinir-retweetlendi a İş İçeriği 19 Mayıs’ta büyük haberi duyuran makale, “Bu doğru! İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.”

İskenderiye uzun zamandır sevgilisiyle evlenecek Riley Roberts. “Geçen ay ailemin memleketi Porto Riko’da nişanlandık” dedi. İş İçeriği. “Henüz gelecek ayrıntı yok, planlamaya dalmadan önce bu sefer tadını çıkarmak için biraz zaman ayırıyoruz.”

Çift, Boston Üniversitesi’nde lisans öğrencisi olarak okurken tanıştı. Mezun olduktan sonra ayrıldılar ama New York’ta romantizmlerini yeniden alevlendirdiler. Pazarlama alanında çalışan Riley, 2018 belgeselinde görüldüğü gibi AOC’nin birincil kampanyasında büyük rol oynadı. Evi Yıkmak.

Belgeselin yapımcısı, Rachel Learssöylenmiş içeriden öğrenen 2019’da, “Duygusaldan stratejike ve pratik olana kadar her şey, onun için gerçekten önemli bir ortak oldu.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331713/congresswoman-alexandria-ocasio-cortez-is-engaged-to-riley-roberts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel