Komik Kız Yapımcıları Beanie Feldstein’ın Çıkışı Hakkında Konuştu


üzerine yağmur yağma bere feldsteinson perde çağrısı.

13 Temmuz’da, Komik kız Broadway canlanmasının aktris ve yapımcıları, başrolden beklenenden daha erken ayrılma kararıyla ilgili rekoru kırdı. Sahne arkası drama spekülasyonları arasında, çalışanların “şok” olduğunu bildiren bir çıkış 29 yaşındaki oyuncunun ayrıldığını açıklayan son Instagram gönderisiyle, iki taraf durumu netleştirmek için konuştu.

“Üreticiler Komik kız Beanie’nin sosyal gönderisi tarafından kör değildi,” Beanie için bir temsilci ve Komik kız yapımcılar anlattı İnsanlar ortak açıklamada. “Yapımcılar gösteriyi farklı bir yöne çekmeye ve Beanie’nin sözleşmesini beklenenden 6 ay önce 25 Eylül’de bitirmeye karar verdiler.”

Açıklamaya göre, Beanie daha sonra “31 Temmuz’da ayrılmasının kendisi için en iyisi olduğuna karar verdi” ve “yapımcılar onun kararının farkındaydı ve onu destekliyordu.”

“Yapımcılar ve Beanie bu konuda profesyonel, saygılı ve nezaketle birlikte çalıştılar” diye eklediler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337944/funny-girl-producers-address-claim-they-were-blindsided-by-beanie-feldstein-s-exit?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir