Kolej Kızlarının Seks Hayatları Hakkında Bildiğimiz Her Şey 2. Sezon


Essex College öğrencileri için yeni bir dönem yeni maceralar demektir.

Sezon iki Kolej Kızlarının Seks Hayatları-başrolde Pauline Chalamet, Amrit Kaur, Reneé Rapp ve Alyah Chanelle Scott— şu anda yapım aşamasında ve HBO Max komedi dizisinin hayranları bazı değişiklikler bekleyebilir. Yeni başlayanlar için, birinci sezon gönül yarası Gavin Leatherwood niyet olumsuzluk yeni bölüm için Nico rolünü yeniden canlandırın.

Kimberly’yi oynayan ve ilk sezonun çoğunda Gavin’i aşk ilgisi olarak gören Pauline, “Gavin’i gerçekten özlüyorum”. Kolej Kızlarının Seks Hayatları, münhasıran anlattı E! Haberler. “Gavin çok cana yakın ve çok çalışkan biri ama harika şeyler yapmak üzere.”

Bu haber muhtemelen ikilinin hayranları için üzücü olsa da, ikinci sezonda Kimberly için sabırsızlıkla beklenecek pek çok yeni aşk var gibi görünüyor. Pauline alay etti, “Kimberly’nin seçeneklerini keşfetmesini bekleyebiliriz.”

Merak ediyoruz yeni gelen Mitchell Cömert3 Haziran’da ikinci sezonu oyuncu kadrosu açıklanan , Kimberly’nin yeni seçeneklerinden biri mi olacak? Sadece zaman gösterecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335393/the-sex-lives-of-college-girls-season-2-what-to-know-following-gavin-leatherwood-s-exit?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir