Kolej Futbolu oyuncusu Jaden Hullaby Kaybolduktan 21 Gün Sonra Öldü


Bir yıldız atlet çok erken gitti.

Hem Texas Üniversitesi’nde hem de New Mexico Üniversitesi’nde eski futbolcu Jaden Hullaby, 21, ailesinin kayıp olduğunu bildirmesinden günler sonra öldüğü doğrulandı. Bir ölüm nedeni henüz açıklanmadı.

Bir aile üyesine göreen son 19 Mayıs’ta Dallas’ta görüldü ve “o zamandan beri ondan haber alamadılar … Cihazlarından hiçbirini izleyemiyoruz.”

Üç gün sonra, Jaden’in erkek kardeşi, Landon Hullaby Twitter’a alındı ölümünün yasını tutmak için. Bir dizi fotoğrafın yanına “Sonsuza kadar senin sayende yaşıyorum koca brudda” yazdı. “Seni çok seviyorum ve sana ve ailene sonsuza kadar sahibim, yemin ederim dinlenmene bak Kral.”

Jaden kolej futbol kariyerine 2020’de Texas Üniversitesi’nde başladı ve o sezon iki maçta forma giydi. 2022 sezonunda forma giydiği New Mexico’ya transfer olmadan önce 2021’de kırmızı gömlek giydi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375259/university-of-new-mexico-football-player-jaden-hullaby-dead-at-21-days-after-going-missing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir