Kohl’un Yılın En Büyük Gümrükleme Etkinliğinde 2 Dolardan Başlayan Fırsatlar Var


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Pek çok mağazanın gelecek sezon için gelecek tüm yeni ürünlere yer açmak için büyük indirimler düzenlediği o zaman yine geldi. İster okula dönüş alışverişi yapıyor olun, ister iyi bir anlaşmaya karşı koyamıyor olun, kaçırmak istemeyeceğiniz büyük bir indirimimiz var.

Kohl’s yılın en büyük temizleme etkinliğini düzenliyor Binlerce ürün %70’e varan indirimlerle satışa sunuluyor. harika fırsatlar var çocuk ve bebek giyim, erkek modası, kadın modasıve ev, bütçe dostu bir fiyata sevdiğiniz bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz. gibi alışveriş yapanların favorisi markalar Reese Witherspoon‘s Draper James Cevap Veren, LC Lauren Conrad ve Sadece Vera Vera Wang satışa dahildir. Artı, indirimler çok iyi, fiyatlar 2 dolardan başlıyor. Kohl’s Rewards Üyesiyseniz, ek %20 indirim bile alabilirsiniz.

Bugün Kohl’un büyük tasfiye satışını kontrol ettiğinizden emin olun. Favori fırsatlarımızdan bazılarını topladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340852/kohl-s-biggest-clearance-event-of-the-year-save-up-to-70-on-draper-james-rsvp-lc-lauren-conrad-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir