Kohl’s Anma Günü 2022: 4 Dolardan Başlayan Plaj Havluları Puanı


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

İster en sevdiğiniz güzellik ürünlerini stoklamak, ister son dakikada şık bir yeni kıyafet bulmak veya evinizi misafirler için hazırlamak istiyorsanız, Kohl’s hemen hemen her şeye ve ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye ve daha fazlasına sahiptir. Şansımıza, Kohl’s sadece uygun fiyatlı değil, aynı zamanda her zaman satışları da var, bu yüzden istediğiniz veya ihtiyacınız olan bir şey için harika bir anlaşma yapmanız gerekiyor. Bu yüzden, Anma Günü indirimleri söz konusu olduğunda, Kohl’s’un en iyi fırsatları getireceğini bilirsiniz.

Bu yaz sahile gidiyorsanız, bulduk 4 $ gibi düşük bir fiyata 30 $ plaj havlusu. Çocuklar için yeni havlulara mı ihtiyacınız var? Big One Kids x Disney koleksiyonunda indirimler var Disney karakter havluları Mickey ve Minnie dahil, Ariel ve Woody ve Buzz.

Yazdan bahsetmişken, Kohl’s da kendi ürünlerinde indirim yapıyor. Birlikte Yaz koleksiyonunu kutlayın, önümüzdeki aylarda konukları eğlendirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Her şey süper sevimli, renkli ve 40 dolardan daha ucuza satılıyor.

En büyük ve en iyi fırsatlardan bazılarını bulmak için, onların ürünlerini kontrol ettiğinizden emin olun. büyük boşluk bölümü Tüm aile için kıyafet ve ayakkabıların yanı sıra ev ve mutfakta da %70’e varan indirimler sunan kampanya.

Kohl’s’un en iyi Anma Günü fırsatlarından bazılarını topladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332110/kohl-s-memorial-day-2022-beach-towels-starting-at-4-more-can-t-miss-deals-on-summer-essentials?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir