Kohl’s, Amazon Prime Day Rakiplerine Fiyatları Düşürdü: Bu Fırsatları Kaçırmayın


Bununla tereyağı, yağ veya domuz yağı içermeyen kızarmış yiyeceklerin tadını çıkarın AirFryer. Bir ton kalori olmadan taptığınız aynı gevrek tadı alırsınız. Aslında marka, fritöze kıyasla trans yağdan %70’e kadar daha az kalori ile yemek pişirebileceğinizi iddia ediyor. Bu, pişirmenin kolay bir yoludur ve yağlı maskeden kaçınabilirsiniz. Sadece fritöz değil. Bu ürün aynı zamanda kurutucu, pizza fırını, fırın fırını, kavurma, ızgara, sote, ara ısıtıcı olarak da işlev görür.

Bu AirFryer’ın 3.000’den fazla 5 yıldızlı Amazon yorumu var ve bir müşteri şöyle yazıyor: “Beğendim. İlk defa bir fritözüm oldu ve BUNU SEVİYORUM!! Ne bekleyeceğimi bilemedim ama kızımda 1 tane var Bunun hakkında övgüler yağdırıyor. Nedenini anlayabiliyorum. Yemeklerin tadı gerçekten güzel, pişirme süresini kısaltıyor ve sizin için sağlıklı. Yağda yemek yapmıyorsunuz vs.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337656/kohl-s-sale-amazon-prime-day-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir