Kody Brown, Tepkisi İçin Christine’den Özür diler – Hollywood Life


Christine kahverengi


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TLC

kody kahverengi sorunları arasında bir netlik anı yaşadı Christine Brown 18 Eylül’de yayınlanan bölüm kardeş eşleri. Christine’in Kody’ye küçük kızlarıyla Utah’a taşınmak istediğini söylediği önceki konuşmalarından birkaç hafta sonra, gerçekten, ikisi ilişkilerinin nerede olduğunu anlamak için tekrar bir araya geldi. Kody yine de Christine’in uzaklaşmasını istemediğini açıkça belirtti, ancak son konuştuklarında karara ne kadar sert tepki verdiği için de özür diledi.

Kody, Christine’e “Bu kadar kızgın olduğum için özür dilemek istiyorum” dedi. “Sadece ‘Christine, istediğini yap’ dedim. Ve çok kızgın olduğum için üzgünüm.” Kody, tüm durum hakkında “çok fazla iç gözleme” sahip olduğunu itiraf etti ve Christine şok oldu. “Sadece gerçek olduğu, kızgın olmadığı ve kızgın olmadığı için gerçekten minnettarım” diye fışkırdı. Kody, Christine’e “Mutluluğun ve özgürlüğün hakkında sevinebileceğim bir yere gitmem gerek” dediğinde, Christine ona bunun “en tatlı şey” olduğunu söyledi. [he] hiç dedi.” Günah çıkarmada, “Beni desteklemeye çalıştığı için ona teşekkür etmek istiyorum. Bu bana yıllardır söylediğin en tatlı şey.”

Christine kahverengi
Christine Brown ‘Sister Wives’da. (TLC)

Kody, Christine’i bırakabileceği bir yere gitmesi gerektiğini itiraf etti. Bununla birlikte, nedenini bilmese de, bunun hala “mücadele ettiği” bir şey olduğunu söyledi, çünkü artık Christine’e âşık olmadığını kabul etti. Kody biraz etrafta dolaşsa da, Christine’in sekiz saat uzaktaki Utah’a taşınmak istediğini öğrendiğinde hala üzgündü.

kahverengi
Kody Brown ‘Sister Wives’da. (TLC)

Kody, “Hareket etmesinden ve Truely’yi alıp Utah’a taşınmasından tiksiniyorum,” dedi. “Gerçekten benim çocuğum. Onu çılgın bir şeye zorlamak istemiyorum. Boşanma dünyasında erkekler kazanmıyor. Araştırmamı yaptım.” Ancak Christine, diğer aile üyelerinin orada olması nedeniyle Truely’nin Utah’ta daha iyi bir destek sistemine sahip olacağını düşündüğü için kararın arkasındaydı. “Çoğu zaman [here] sadece benim,” diye açıkladı Christine. “Şu anda Truely hiç anlamıyor. Onun başka bir yerde olduğunu görmüyor ve başka bir yerde olmayı tercih ediyor. O ipucu vermeden önce onu başka bir yere götürmeyi tercih ederim.”

Christine ve Kody konuşmalarını oldukça mantıklı bir şekilde sonlandırdılar, ancak başka bir zorlu tartışmanın daha olduğunu biliyorlardı: Diğer kız kardeş eşlere evliliğin bittiğini ve Christine’in ayrılacağını söylemek. Christine, Kody’ye destek için ona ihtiyacı olduğunu söyledi. Meri Brown, Janelle Brown ve Robyn Brown onun kararının. Kabul etti ve bunun nasıl olacağını gelecek bölümde göreceğiz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/18/sister-wives-kody-brown-apologizes-christine-moving-utah-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir