Kocasıyla Bir Kızı Karşılıyor – Hollywood Life


Ashley Greene, Paul Khoury


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Ashley Greene bir anne! 35 yaşındaki alacakaranlık Oyuncu ilk çocuğunu kocasıyla karşıladı Paul Khoury 16 Eylül Cuma günü.Ve aynen böyle – her şey değişti. Bir anda dünyamıza geldin ve diğer her şey yok oldu. Başka hiçbir şeyin önemi yoktu” diye Instagram’da, kızının elinin görülebilen sevimli bir fotoğrafının yanına yazdı. burada. “İçine çekildiğimiz aşk açıklanamaz, sadece en derin şekillerde hissedilir. Seni çok seviyoruz bebeğim. Dünyamıza hoşgeldin.” Ayrıca çocuğunun tam adının da olduğunu açıkladı. Kingsley Rainn Khoury. Paul aynı gönderiyi kendi Instagram beslemesinde paylaştı.

Ashley ve Paul’ün heyecan verici haberi, sevinç demetlerini beklediklerini açıkladıktan altı ay sonra geldi. 25 Mart Instagram gönderisinde, ultrason fotoğraflarını tuttular ve birbirlerinin gözlerinin içine baktılar. Ashley, “Seni hiçbir şeyi sevmediğim kadar çok seviyorum ve bir şekilde kalbim seni DAHA daha fazla sevmek için genişlemeye devam ediyor” dedi. “Işığını, sevgini ve tutkunu bebeğimizle paylaşmanı izlemek için sabırsızlanıyorum.”

Ashley’e ek olarak Paul, kendi Instagram’ında hamilelik hakkında tatlı bir not yazdı. “Hayatı aşkla kurabilmemizi çok şaşırtıcı buluyorum” dedi. altyazı hamilelik fotoğraf çekimlerinden biraz daha siyah beyaz enstantane ile birlikte okuyun. “Sana hiç bu kadar aşık olmamıştım ve hayatımızın bu sonraki bölümüne o kadar hazırım ki. Bana dünyanın en güzel hediyesini verdiğiniz için teşekkür ederim @ashleygreene.”

Ashley Greene, Paul Khoury
Ashley Greene ve Paul Khoury, dünyaya bir çocuk getirmeden önce yaklaşık dört yıl evli kaldılar (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Şubat ayında, zaten hamileyken Ashley, Paul ile kendisinin bir aile kurmayı dört gözle beklediklerini açıkladı. “Kocam ve ben ikimiz de bir tür gibiyiz, bu olacak. Ve güven bana, iki ebeveynimizin de ima ettiği noktadayız ve ‘Tamam, hazırız’ diyorlar. Birkaç yıldır evlisiniz” dedi. İnsanlar. Kendisi ve kocasının “ebeveyn olmak için sabırsızlandığını” ekledi.

Ashley ve Paul, 2016’da nişanlandıktan sonra 2018’de koridordan aşağı yürüdüler. Yıldızlarla dolu düğünlerinde aşağıdaki gibi konuklar vardı: Liam Hemsworth, Zac Efron, Robert Pattinson, Brittany Karve Ashlee Simpson-Ross, ve muhteşem bir kumsalda gerçekleşti. Romantik yanlarını kendi yeminlerini yazarak sergileyen muhabbet kuşları, samimi töreni eğlence dolu bir resepsiyonla takip etti.

Yeni ebeveynler için tebrikler!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/ashley-greene-baby-born-girl/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir