Koca Sean ve Hamile Jhené Aiko Bebeklerinin Cinsiyetini Açıkladı


Jhené Aiko ve Büyük Sean yakında kendilerine biraz Sean sahip olacaklar.

13 Ekim’de Los Angeles’ta ortak bir performans sırasında, Temmuz ayında birlikte bir bebek beklediklerini doğrulayan çift, yaklaşmakta olan gelişlerinin cinsiyetini açıkladı. Sosyal medyada paylaşılan videolarda, “My Last” rapçisi Jhené’yi kucaklarken görülüyor. mutlu bir şekilde kalabalığa anlattı “Oğlumuz için biraz ses çıkarmak” için.

Bu yılın başlarında hem Jhené hem de Sean, “Sunshine” şarkıcısının çarpıcı doğum çekimlerinden fotoğraflarını paylaştıklarında heyecan verici haberlerini doğruladılar. O zamandan beri, aynı zamanda 13 yaşındaki kızının annesi olan 34 yaşındaki Namiko, önceki bir ilişkiden – sosyal medyada hayranlarıyla hamilelik yolculuğunun ortasında birçok fotoğraf paylaştı. Aslında, yine 34 yaşındaki Sean, genişleyen aileleri hakkında fışkırdı. bir fotoğrafın altında Temmuz ayında paylaşarak “ailesi için minnettar” olduğunu yazdı.

İkisi ilk olarak 2016’da sevgili dedikodularına yol açsa da, üç yıl sonra, Mart 2019’da ayrıldıklarını doğruladılar. Ancak, bir sonraki ay, Jhené, durum ne olursa olsun aşklarının koşulsuz olduğunu açıkça belirtti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350487/big-sean-and-pregnant-jhene-aiko-reveal-sex-of-their-baby?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir