Kobe Bryant’ın Kızı Natalia Rocks Dalma Elbisesi Oscar Parti Sonrası – Hollywood Life


Natalia Bryant, Vanity Fair Oscar Partisi’nde siyah dökümlü bir üst ve altın ışıltılı eteğiyle göz kamaştırıcı bir elbiseyle büyülendi.

Natalya Bryant19 yaşındaki Vanity Fair Oscar Partisi’nin kırmızı halısında muhteşem görünüyordu. Son derece derin dekolteli bir yaka ile göz kamaştırıcı bir elbise salladı. Elbisesinin üst kısmı spagetti kayışlarla siyahtı ve çarpıcı bir çapraz kolye ortaya çıktı. Elbisesinin eteği gecede parladı! Etek, muhteşem bir doku ekleyen pileli metalik altındı.

Natalie Bryant
Natalia Bryant Vanity Fair Oscar Partisi’nde. (Matt Baron/Shutterstock)

Onun annesi Vanessa Bryant Instagram’da kızının çarpıcı Oscar görünümünü gururla sergiledi. Kırmızı halıda yürüyen kızının fotoğrafını paylaştı. “Bu benim bebeğim!!!” Altyazıda haykırdı. Vanessa gururlu bir anne olduğunu defalarca kanıtladı. Anne-kız ikilisi geçtiğimiz günlerde BVLGARI için birlikte bir fotoğraf çekimi yaptı. Çekimler sırasında birbirleri hakkında beğendiklerini sıraladılar.

Vanessa, şefkat duygusu için kızını övdü. “Keşke büyürken senin gibi birine sahip olsaydım. Tüm arkadaşlarının değişmez Kuzey Yıldızı gibisin,” diye paylaştı. “İnsanlarda her zaman iyiliği bulursun. Buna hayranım.” Natalia, annesi hakkında saygı duyduğu bazı olumlu özellikleri de tatlı bir şekilde listeledi.

natalia bryant
Natalia Bryant, doğal, simsiyah saçlarını sallarken muhteşem görünüyordu. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

“İnsanlar ne söylediğinizi veya ne yaptığınızı hatırlamayabilir, ancak onlara nasıl hissettirdiğinizi hatırlayacaklardır. Hayatım boyunca taşıdığım ders bu,” dedi Natalia, annesinden öğrendiği şeylere atıfta bulunarak. “Sen tanıdığım en güçlü insansın. Tamamen farklı bir düzeyde bağlantı kuruyoruz ve bunun bir anne ve kızı için nadir olduğunu hissediyorum. Hayata nasıl baktığın ve her durumda her zaman olumlu tarafı nasıl aradığın… Bunu bana sen öğrettin ve bunu her zaman yanımda taşıyorum.”

Natalia’nın da geleceği için bazı büyük şeyleri var. Yaklaşık bir yıl önce, USC’ye katılacağını duyurdu. Vanessa o zamanlar kızıyla aynı derecede gurur duyuyordu. Kızının içeri girdiğini öğrendiği bir videoyu yükledi. “Sevinç gözyaşları. Senin adına çok sevindim Nani! Babamın SENİNLE GURUR DUYARDIĞINI biliyorum. Ben seninle gurur duyuyorum!! Sıkı çalışmanız ve özveriniz buna değdi. Hayal edilebilecek en dayanılmaz acıyı çektin ve başardın. Baban ve Gigi’nin kutlamak için fiziksel olarak burada olmasını isterdim ama ruhen burada olduklarını biliyorum. Seni çok seviyoruz!” Haykırdı. bağlam için, Kobe Bryant ve kızları Gigi Bryant 2020’de bir uçak kazasında trajik bir şekilde öldü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/kobe-bryant-daughter-natalia-oscars-2022-plunging-gown/

Yorum yapın