Kobe Bryant’ın kızı Natalia Bryant, Beyoncé için gözaltına alındı


Natalya Bryant‘nin son kariyer çabaları bir smaç oldu.

20 yaşındaki kızı vanessa bryant ve geç Kobe Bryant ile ortak Beyoncé resmi olarak bu ayın başlarında Stockholm’de başlayan Rönesans Dünya Turu için.

turda İnternet sitesiŞu anda Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde okuyan Natalia, Beyoncé’nin eğlence ve yönetim şirketi olan Parkwood Entertainment bünyesinde “stajyer” olarak kabul ediliyor.

Ve bu, Natalia ve Beyoncé’nin ilk işbirliği değil. Natalia, Kasım 2021’de “Alien Superstar” şarkıcısının Ivy Park kampanyası için modellik yaptı ve onun bir blazer ile tamamlanmış iki parçalı çizgili bir set giydiğini gösteren resimlerle.

“Yeni Ivy Park kampanyasının bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım!!!!” Dokuz ay önce IMG Modelleri ile sözleşme imzalamış olan Natalia-Instagram’da yazdı o zaman. “Seni çok seviyorum BB Teyze.”

O günlerden beri, Natalia moda oyununu her etkinlikte yükseltti. Ancak, her zaman önce kişiliğinin parlamasına izin verdiğinden emin olur.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374883/kobe-bryant's-daughter-natalia-bryant-gets-in-formation-while-interning-for-beyonce?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir