Kobe Bryant, Kız Baba Olmanın Sevinçlerini Nasıl Bedenledi?


Ve bununla birlikte, #girldad dünya çapında trend olmaya başladı, babalar – ve babalar ve büyükbabaların fotoğraflarını paylaşan kadınlar – hashtag’i tek bir gururlu aile, bir kaybın yasını tutan ama aynı zamanda olmaktan gurur duyan insanlardan oluşan bir ağ olarak birleştirmek için kullanıyorlar. kızların babaları, onları seven her yaştan kızların katıldığı.

“Bir #GirlBad olduğum için çok gururlu ve şanslıyım” Alex Rodriguezbabası Nataşa17, ve 14 yaşında ella, tweetlendipaylaşmak Spor Merkezi klips.

Tweetlendi olimpiyat dekatleti Trey Hardee (İki kız babası ve bu tweetten beri bir oğul), “Kız babası olmak kısa hayatımın en güzel yanı oldu. Keşke Kobe’nin bu kısmını bilseydim. Bu onun üzerimde kalıcı etkisi olacak. Galibiyetler, yüzükler veya rekorlar değil. #girldad.”

Ve Vanessa, Staples Kobe ve Gigi Merkezi’nde düzenlenen Şubat 2020 anma töreninde kocasını ve kızını sabırlı, ilham verici ve yürek parçalayıcı bir şekilde övdüğünde, ona “kız babaların MVP’si veya MVD” adını verdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1230148/how-kobe-bryant-embodied-the-joys-of-being-a-girl-dad?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel