KN95 ve N95 Yüz Maskelerinde Şu Anda En İyi Fiyatlar


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

2020 ve 2021 birçoğumuz için zor geçti. Ve ne yazık ki 2022’deki koronavirüs pandemisinden kaynaklanan birçok zorlukla karşı karşıyayız. Sabun ve suya ulaşamadığımız zamanlarda hala el yıkama ve el dezenfektanı kullanma konusunda titiz olmamız gerekiyor. Tedbirli olduğumuzdan emin olmak hala aklımızın en üst noktasıdır ve bunu yapmanın etkili bir yolu koruyucu bir yüz örtüsü kullanmaktır.

N95 ve K95 yüz maskeleri koruma sağlayabilir ve mikropların yayılmasını önleyebilir, ancak ne yazık ki alışveriş yaptığınız yere bağlı olarak oldukça pahalı olabilirler. Aşağıda bulduğumuz en iyi fırsatlardan bazılarına göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1315466/the-best-deals-on-kn95-n95-masks-right-now?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel