KJ Apa’nın Yeni Görünümü İki Kat Çekmenizi Sağlayacak


Onların ne dediğini biliyorsun: Saç bugün, yarın gitti.

KJ Apa-son beş yılın çoğunu kendi nezaketiyle kızıl saçlı spor yaparak geçiren Riverdale karakteri, Archie Andrews—kısa süre önce yepyeni bir görünüme kavuştu. 25 yaşındaki, doğal koyu kahverengi saç renginde bir vızıltıyı sallarken bir fotoğrafını paylaştı. Instagram 28 Temmuz, fotoğrafına “Sıfırla. Tek Hızlı Hareket” başlığını attı.

Ve dönüştürücü hareketinin hayranları üzerinde oldukça etki bıraktığı açık. Bir kullanıcı, “Aman Tanrım, bu görünüşüne bayıldım, çok MUHTEŞEM” diye yazdı. Bir diğeri, “Seni kızıl saçların olmadan görmek çok garip” diye ekledi. Ama belki de üçüncü bir kullanıcı, hayranların tepkilerini en iyi şekilde “NE” yazdığında özetledi.

Adil olmak gerekirse, KJ geçmişte paylaştı onun doğal bir esmer olduğunugibi filmlerde gerçek saç rengini bile sarstı. Hala inanıyorum ve Nefret U Ver. Ancak KJ, Archie’nin kırmızı bukleleriyle ünlü olsa da, CW rolü için saçını boyamak zorunda kaldığı bir zaman vardı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339850/kj-apa-s-new-look-will-have-you-doing-a-double-take?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir