Kızlar 10 Yaşında: Neden Yeniden Başlatma Beklememelisiniz?


Hannah, Marnie, Jessa ve Shoshanna’nın New York’ta 20’li yaşlardaki sorunlarıyla hayatımıza girmesinden bu yana 10 yıl geçti.

Her nasılsa, o zamanlar her şey çok daha basit görünüyordu, değil mi?

kızlartarafından yaratılan çığır açan HBO komedisi Lena Dunhamon yıl önce prömiyeri yapıldı ve gösteri genellikle sohbet ve tartışma için bir paratoner olsa da, 2010’ların ortalarında büyük şehir yaşamının mükemmel bir damıtılması olarak mirası bozulmadan kaldı.

Dunham’ın oynadığı, Allison Williams, Jemima Kirke ve Zosia Mamet, şov, New York’ta iş, ilişkiler, aile ve kalp kırıklığı arasında gezinmeye çalışan dört arkadaşın genellikle çok dağınık ve karmaşık – ama her zaman dürüst – hayatlarını tasvir etti. Bir sürü kalp kırıklığı.

Gösteri, altı sezonu boyunca 19 Emmy’ye aday gösterildi ve 2013’te En İyi Televizyon Dizisi – Komedi veya Müzikal dalında Altın Küre kazandı.

kızlar ayrıca şu anda iki kez Oscar adayı olan oyuncunun kariyerinin başlamasına yardımcı oldu Adem Sürücüşovda Dunham’ın aşk ilgisini oynayan.

Dan beri kızlar 2017’de sona eren çekirdek kadronun tamamı başka başarılar bulmaya devam etti. Dunham birden fazla televizyon projesi geliştirdi ve filminin prömiyerini yaptı Keskin Çubuk 2022 Sundance Film Festivali’nde Williams, 2017’nin korku fenomeninde rol aldı ÇıkmakKirke Hulu’s’ta rol almaya hazırlanıyor Arkadaşlarla Sohbetler ve Mamet şu anda HBO Max’te oynuyor Uçuş görevlisi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327514/girls-turns-10-why-you-shouldn-t-expect-a-reboot?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın