Kızkardeş Eşleri Kızı Gwendlyn Brown Biseksüel Olduğunu Paylaştı


kardeş eşleriGwendlyn Brown cinselliği konusunda samimi oluyor.

21 yaşındaki kızı kody ve Christine Brown TLC şovunun 16 Ekim bölümünde geri durmadı ve bir röportajda yapımcılara “Ben biseksüelim” dedi.

“Sadece kadınlara ilgi duymuyorum. Erkeklere ve diğer cinsiyet spektrumlarına giren insanlara da ilgi duyuyorum.”

“Gerçekten Anlatmak” başlıklı bölüm, Christine’in 25 yıllık birlikteliğin ardından Kody’den ayrıldığını açıklamasından yaklaşık bir yıl sonra geliyor. Gwendlyn’e ek olarak, eski çift paylaşıyor aspin27, Mikelti26, paedon24, Ysabel19 ve gerçekten12. Kody ayrıca ablası eşleri olan 12 çocuğun babasıdır. Meri Kahverengi, janelle kahverengi ve Robyn Brown.

Ayrı bir günah çıkarmada Christine, yapımcılara Gwendlyn’in cinselliğiyle ilgili noktaları birleştirdiğini söyledi. leon kahverengiKody ve Meri’nin tek çocuğu olan , eşcinsel olduğu ortaya çıktı. kardeş eşleri‘ 2017’de 11. sezon. (Leon o zamandan beri zamirleri kullanarak transseksüel olarak ortaya çıktı.)

Christine o anı “Hemen biliyordum” diyerek, o ve Gwendlyn’in o zamandan beri cinsellik hakkında “harika sohbetler” yaptıklarını da sözlerine ekledi. Aslında Christine, kızının sık sık “ünlülerin kadınlara aşık olmasıyla dalga geçtiğini ve benim de kısmen eşcinsel olduğumu” söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350891/lessigreatersister-wiveslessigreater:-kody-and-christine-brown-s-daughter-gwendlyn-brown-shares-she-s-bisexual?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir