Kızı ve Oğluyla Tanışın – Hollywood Life


Kızı ve Oğluyla Tanışın - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

  • Marion Ross, ‘Happy Days’ dizisinde Marion Cunningham’ı oynamasıyla ünlendi.
  • Minnesota yerli konuk, 2016’da 87 yaşında emekli olmadan önce birkaç TV programında rol aldı.
  • Rahmetli eşi aktör Paul Michael ile iki çocuk sahibi oldu.

Marion Ross sitcom’da hayatının rolünü üstlendikten sonra Hollywood’da inanılmaz bir kariyere sahip oldu Mutlu günler. Yarattığı sevilen şov Garry Marshall, 1974 ile 1984 arasında 11 sezon boyunca koştu ve 1950’ler ve 60’larda Orta Batı’daki hayata romantik bir bakış açısı paylaştı. Sevimli anne Marion Cunningham’ı canlandıran Marion ile birlikte, Ron HowardRichie Cunningham’ı oynayan ve Henry WinklerArthur “Fonzie”/”The Fonz” Fonzarelli’yi canlandıran.

Kızı ve Oğluyla Tanışın - Hollywood Life
Marion Ross’un Hollywood’da çalışan bir kızı ve bir oğlu var. (MediaPunch/Shutterstock)

25 Ekim 1928’de Waterton’da doğan Minnesota yerlisi, ne zaman dinlenmedi? Mutlu günler havadan gitti Bunun yerine kendini işine adadı ve şu hit dizilerde konuk oyuncu rolleri aldı: Aşk Teknesi ve sonra, Brooklyn Köprüsü. Marion ayrıca 1983’lerin uzun zamandır beklenen devam filminde de rol aldı. Sevgi Şartları1996’lar Akşam Yıldızı, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Altın Küre Ödülü’ne aday gösterildi.

Sonunda, yıllarca süren sıkı Hollywood çalışmalarından kendine hak ettiği bir mola verdi – ilk filmini 1953’lerde yaptı. Sonsuza Kadar Kadın — Marion 2016 yılında 87 yaşında emekli olduğunu açıkladı. “Hayatımın ve çocuklarımın tadını çıkarmak istiyorum. Sadece şu an bulunduğum aşamada olmayı seviyorum. … Bazen şunu söylüyorum: ‘Hayır, bu oyunda olmayacağım ve sana kendimin son zerresini vermeyeceğim. Onu kendim ve ailem için saklıyorum” diyen aktris söz konusu American Heart Association’ın Go Red for Women Gala’sında.

Kızı ve Oğluyla Tanışın - Hollywood Life
Marion Ross, ‘Mutlu Günler’de Marion Cunningham’ı canlandırdı. (Everett)

Şu anda Marion’un tüm dikkatini çeken aileye gelince, merhum kocası aktör ile birlikte karşıladığı iki çocuğu da var. paul michael. Her ikisi de kızı ellen ve oğul jim ebeveynlerinin ayak izlerini takip ederek Tinseltown’da oldukça başarılı oldular! Onlarla aşağıda tanışın.

Ellen Plummer

Marion ve Paul, 11 Ekim 1962’de kızı Ellen Loveless Meskimen’i dünyaya getirdiler. Yetişkinliğinde kısa sürede bir TV yazarı ve yapımcısı olarak yerini buldu. Ve becerilerini geliştirdiği herhangi bir eski şov değildi: Ellen, dizinin on yedi bölümü için yazdı. Arkadaşlar 6’dan 10’a kadar olan sezonlarda ve üç bölüm Joey, ona göre imdb. Ayrıca yüz on beş bölümün yapımcılığını üstlendi. Arkadaşlar ve yirmi iki bölüm Joey. Ayrıca Fox dizisinin ortak yaratıcısıdır. Genç Kızımdan Nefret Ediyorum.

28 Haziran 2008’de Ellen senaristle evlendi. Scott Kreamer. Onlar iki çocuğun gururlu ebeveynleri. Ancak Ellen çok gizli kalıyor ve şu anda bir sosyal medya hesabı yok.

jim meskimen

Jim Meskimen, 10 Eylül 1959’da Marion ve Paul’ün çocuğu olarak dünyaya geldi. Mutlu günler – başına büyük bir değişiklik önermesine rağmen Haber haftası “Ama o zamanlar öyleydi,” dedi. “Bence yaptıkları gibi bir şey yapmak zorunda kalacaklardı. Bel-Air’in Genç Prensi —bunu bir dramaya dönüştürdüler (Bel Air). getirmenin etkili bir yolu olacağını düşünüyorum. [it back].

@jimmeskimen

Kaç tane ünlü sayabilirsin? #ünlü izlenimleri #gösterimler #ünlüses #ünlüye benziyor #deepfake

♬ orijinal ses – Jim Meskimen

Yetkililer yeniden başlatmayı gerçekleştiremese bile, Jim her zaman orijinal dizide kendi tekil bölümüne sahip olacak. “Ünlü bir bölümdeydim. Mutlu günler 17 yaşımdayken ünlü Fonzie köpekbalığı bölümünden atlıyor” dedi. Haber haftası. “Sahilde bir çocuktum. Tanrıya şükür çok formdaydım ve ‘Dışarıda bir köpekbalığı var!’ diyen benim. Köpekbalığını ilan eden benim.”

Ayrıca ünlü oyuncuları taklit eden bir topu var ve bununla tanınır hale geldi. Daha viral olanlarından birinde TikTok’larJim gibi aktörlerin seslerini taklit ederken kendi kaleme aldığı bir şiiri okurken görülebilir. George Clooney, Robert De Niro, Anthony Hopkins, Tommy Lee Jones, Patrick Stewart Ve Arnold Schwarzeneggerdiğerleri arasında.

Hollywood’daki tüm başarısına rağmen, Jim özünde hâlâ bir ana kuzusu. “[Marion] beni deli gibi seviyor Demek istediğim, bana her zaman onun için ne kadar önemli olduğumu söyler. Ve bu çok ilginç, çünkü ne zaman biriyle tanışsam ve Marion’la ilişkimi öğrenseler, hepsi aynı şeyi söylüyor. Hepsi, ‘Oh, anneni seviyorum!’ diyor. Ve çok hoş. Görünüşe göre insanlığın çoğuyla ortak noktam var. Hepimiz annemi seviyoruz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/marion-ross-kids-5138134/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir