Kızı Lori dahil 7 çocuğuyla tanışın – Hollywood Life


Steve Harvey


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Philippe Farjon/AP/Shutterstock

Steve Harvey, 64, sadece büyük bir kariyere sahip değil – onun da büyük bir ailesi var! Talk-show sunucusu, hepsi güzel ve başarılı yetişkinlere dönüşen yedi çocuğun gururlu bir babasıdır. Yedi çocuktan dördü Steve’in önceki evliliklerinden olan biyolojik çocukları. marcia harvey ve Mary Shackelford. Steve daha sonra şimdiki karısıyla evlendi marjorie harveyve onun üç çocuğunu evlat edindi. Ve o andan itibaren Steve resmen 7 yaşında bir baba oldu! Aşağıda, Steve’in çocukları hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulabilirsiniz.

Brandi Harvey

Brandi Harvey
Brandi Harvey (Fotoğraf: Yayılmış Resimler / MEGA)

Steve’in en büyük çocukları, Marcia ile olan ikiz kızlarıdır. Brandi ve Karli. Kızlar 1982’de doğdu ve şimdi 39 yaşında olanlar çok çarpıcı kadınlara dönüştüler. Brandi kariyerinde çok şey yaptı ama en etkileyici başarısı kurucu olmak olmalı. Onun ötesinde, özellikle kadınlara yönelik bir fitness, sağlık ve yaşam tarzı web sitesi. Brandi aynı zamanda Değişimin Baş Sorumlusu ve İcra Direktörüdür. Steve & Marjorie VakfıSteve tarafından başlatılan ve gençlere yönelik sosyal yardım hizmetleri sunan bir hayır kurumu. Ayrıca Brandi’nin kendi podcast’i ve kitap Ekim 2019’da yayınladığı.

Karli Harvey

Brandi’nin ikiz kardeşi Karli’nin de başarılı bir kariyeri var. Karli, topluluk önünde konuşma ve mentorluk yaptığı Steve & Marjorie Vakfı’na çok bağlıdır. O ve Brandi ayrıca kişisel hikayeler paylaşıyor ve “Twin Talk” adını verdikleri Instagram videolarında tavsiye veriyorlar. Karli evlendi Ben Raymond Eylül 2015’te ve birlikte 5 yaşında bir oğulları var, Ben “BJ” Raymond II.

Broderick Harvey Jr.

Broderick Harvey Jr.
Broderick Harvey Jr. (Fotoğraf: Spread Pictures / MEGA)

Broderick Harvey Jr.30 yaşında, Steve’in Marcia ile olan evliliğinden üçüncü çocuğu. Broderick’in kendi moda çizgisi var. Arkadaşa Değil Paraya İhtiyacım Var ve kendi fotoğraf stüdyosu denilen B. Harvey Fotoğrafçılık A.Ş. Aynı zamanda ailesinin kuruluşunda yer almaktadır. 2019 yılında Broderick’in misafir olarak göründü babasının gündüz talk show’unun son bölümünde, Steve, ve çiftin ilişkisi hakkında konuştu. Broderick, Steve’in “16 yaşıma kadar hayatımda tam zamanlı olmadığını” söyledi ve bu noktada babasıyla tam zamanlı yaşamak için Atlanta’ya taşındı. Bölümde Broderick, “16 yaşında, bir erkek olarak ihtiyacım olan şeyin bu olduğunu biliyordum” dedi.

Wynton Harvey

Wynton Harvey
Wynton Harvey (Fotoğraf: Philippe Farjon/AP/Shutterstock)

Steve’in Mary ile 1996’dan 2005’e kadar süren evliliğinden tek çocuğu oğludur. Wynton Harvey, 24. Wynton gençliğinden beri sanata tutkulu ve çalışmalarını sosyal medya sayfalarında sık sık paylaşıyor. Kendi fotoğraf ve sanat tasarımları var IG sayfası, normal hesabının 63.000’den fazla takipçisi var. Wynton’ın da bir profili var rarible.comdijital sanatçıların ve yaratıcıların özel çalışmalarını yayınlayıp sattıkları yer.

morgan harvey

morgan harvey34, Steve’in en büyük üvey çocuğu. Annesi Marjorie’dir, ancak biyolojik babasının kimliği hiçbir zaman halka açıklanmamıştır. O, iki kardeşiyle birlikte Steve tarafından 2007’de Marjorie ile evlendikten sonra evlat edinildi. Morgan prestijli bir pasta şefidir. Amerika Mutfak Enstitüsü Pişirme ve Pastacılık derecesi ile. Kendi mutfak markasını kurdu. Sum Mo’ya ihtiyacım var, ve web sitesinde yemek ve kokteyl tarifleri paylaşıyor. Morgan DJ ile evli Kareem Hawthorneiki kızı paylaştığı kişi: Elle6 ve Marley, 1.

Jason Harvey

30 yaşında Jason Harvey Steve’in üvey çocuklarından oluşan üçlü arasındadır. Jason’ın kurucusu Yevra, lüks bir kadın ayakkabı şirketi. 37.000’den fazla takipçisi var. IG sayfası. Sevdikleri arasında karısı da var Amanda Harvey, ve dört çocuğu, Ezra, Nuh, Gülve Joey.

Lori Harvey

Lori Harvey
Lori Harvey (Fotoğraf: Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock)

Son olarak, Steve’in evlat edindiği en küçük çocuğu kızıdır. Lori Harvey, 24. Hayranlar muhtemelen Steve’in yedi çocuğundan açık ara en ünlüsü olan Lori’yi tanıyorlar. Dahil olmak üzere birçok dergi kapağında yer alan bir modeldir. moda. Ama Lori Gerçekten aktörle olan eski ilişkisi sayesinde ün kazandı Michael B.Ürdün34. Çift Kasım 2020’de çıkmaya başladı ve Ocak 2021’de aşklarını halka duyurdular. Siyah Panter aktör Gerçek Eylül 2021’de, “Birbirimizi gerçekten dengeliyoruz. ‘Bildiğin zaman bildiğini’ dedikleri zaman bu ifadeye gerçekten inanıyorum. Bence bu bizim durumumuz için gerçekten geçerli ve birlikte gerçekten iyi vakit geçiriyoruz.” Ne yazık ki Haziran 2022’de ayrıldılar. İçeriden bir kişi, “Michael ve Lori’nin kalpleri tamamen kırık” dedi. İNSANLAR o zaman. “Hala birbirlerini seviyorlar. Birlikte harika zamanlar geçirdiler ve birbirlerinin en iyi yönlerini ortaya çıkardılar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/steve-harvey-kids-daughter-lori-4553806/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir