Kızı Christiana ile Burada Tanışın – Hollywood Life


Charles Barkley


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock

  • Charles Barkley eski bir profesyonel basketbolcudur.
  • Bir çocuğu var.
  • 1989’dan beri Maureen Blumhardt ile evlidir.
  • Charles şimdi bazen TNT ve CBS Sports için bir televizyon analisti olarak çalışıyor.

Charles Barkley60 yaşında, profesyonel olarak oynarken basketbol sahasında etkileyici bir kariyere sahip, ancak hayatında çok önemli bir rolü daha olduğu ortaya çıktı: baba olmak! Emekli sporcu bir çocuğu kızıyla paylaşıyor Christiana Barkley34, karısıyla Maureen Blumhardtve ikisi de onu etkileyici bir kadın olacak şekilde büyüttüler. Güzel, ünlü babasının ilgi odağından uzakta, çoğunlukla özel bir hayat yaşamayı seçmiş olsa da, kariyeri boyunca çeşitli kez görüldü ve şimdi günlerinin çoğunu yerleşik ailesiyle geçiriyor.

Aşağıda Christiana hakkında daha fazla bilgi edinin.

Christiana Barkley

Christiana, Charles ve Maureen’in birlikte tek çocuğu. Evlendikleri yıl olan 1989’da doğdu. Charles daha önce kızının adının Delaware’deki Christiana Mall’dan esinlendiğini doğrulamıştı. podcast’inin bölümü TNT sunucusu ile ernie johnson, Buhar Odası. “Delaware’de eskiden hep uğradığım bir Christiana Alışveriş Merkezi var. Adını böyle aldı, Christiana” dedi. Ernie ona “Neden?” diye sorduğunda komik bir şekilde “Bilmiyorum. Sadece alışveriş merkezini seviyorum.”

Charles Barkley
Charles’ın bir çocuğu var, kızı Christiana. (Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock)

Sevgi dolu ebeveynleriyle büyüyen Christiana, yaşadığı New York City’deki Columbia Üniversitesi’ne gitti ve 2017’de mezun oldu. Gazetecilik alanında yüksek lisans derecesi aldı ve şu anda New York merkezli bir gazeteci olarak çalışıyor. Yakın zamanda Koppelman Group’ta kıdemli hesap yöneticisi ve yazı yönetmeni olarak çalıştı ve bildirildiğine göre 2011-2014 yılları arasında Turner Sports’ta satış asistanı olarak çalıştı.

Özel hayatına gelince, Christiana ile evlendi İlya HoffmanMart 2021’de Scottsdale, AZ’de New York’ta bir pazarlama teknolojisi şirketi olan DemandByte’ın kurucusu. New York Times düğün hafta sonunun “hayatımın en güzel hafta sonu” olduğunu ve o ve Maureen’in diğer konuklarla gece boyunca dans ettiğini. Evlendikten sonra Christiana ve Ilya bir erkek çocuk dünyaya getirdiler. Henry.

Sevgi dolu yeni anne ve küçük bebek, TNT’de NBA 2022’de Charles’ı daha önce “ayak bileği burkulmasıyla bir NBA maçı oynamanın” doğumdan daha “acı verici” olduğunu söylemesi konusunda şakacı bir şekilde kızdırmak. Oğlunu tutarken, “Sadece burkulan bir ayak bileğinin gerçek bir bebek doğurmaya kıyasla bir kaplıca tedavisi olduğunu söylemek istiyorum” dedi. “Ve bir NBA maçı 48 dakikadır ve ben dahil bazı kadınlar 48 saat doğum sancısı çekerler, bu yüzden bunu açıklığa kavuşturmak istedim. Akşamınızın geri kalanının tadını çıkarın.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/charles-barkley-kids-5101769/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir