Kız İzciler Uvalde Saldırısında Öldürülen Öğrenciyi Nasıl Onurlandırıyor?


Kız İzciler, içlerinden birini onurlandırıyor.

31 Mayıs’ta gençlik örgütü ölümünden sonra 10 yaşındaki çocuğu ödüllendirdiklerini açıkladı. Amerie Jo Garza24 Mayıs’ta Teksas, Uvalde’deki Robb İlköğretim Okulu’nda vurularak öldürülen 21 kişiden biri olduktan sonra, Aralık’ta gruba Bronz Haç ile katıldı.

Kız İzciler yaptığı açıklamada, “Bronz Haç, İzci Kızın kendi hayatı pahasına hayat kurtarmaya veya kurtarmaya teşebbüs etmeye verilir,” dedi. heyecan. “24 Mayıs’ta Amerie, sınıf arkadaşlarının ve öğretmenlerinin hayatlarını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Amerie’nin konseyi olarak ailesine Bronz Haç’ı sunmak bizim için bir onurdu ve Kız İzciler bugün cenaze törenlerinde saygılarını sunmaya devam edecek. Renklerin Sunumu.”

Örgüt, “Onun hikayesini her zaman yanımızda taşıyacağız ve cesur eylemlerinin nesiller boyu sürmesini sağlayacağız” diye ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333253/how-girl-scouts-is-posthumously-honoring-10-year-old-student-killed-in-uvalde-shooting?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel