Kit Young kimdir? ‘Gölge ve Kemik’ Yıldızı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


kit genç


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

  • Kit Young, Netflix dizisindeki rolüyle tanınan, gelecek vadeden bir aktör. Gölge ve Kemik.
  • O şimdi yanında görünüyor Skandal yeni filmde yıldız Kerry Washington, İyilik ve Kötülük Okulu.
  • Kit, 18 Ekim 2022’de filmin galasına Kerry ve başrol oyuncusu Charlize Theron ile birlikte katıldı.

Bugünlerde Hollywood’a birçok yeni gelen var ve İngiliz aktör Kit Genç Onlardan biri. Şu anda yetkilisinde sadece 11 oyunculuk kredisi olmasına rağmen IMDb profili, 27 yaşındaki özgeçmişini yakında büyüteceğinden emin. 19 Ekim’de filmi İyilik ve Kötülük Okulu prömiyer yaptı ve yıldızlar Skandal aktris Kerry Washington45 ve Deli Max aktris Charlize Theron47. İşte Kit ve heyecan verici kariyeri hakkında bilmeniz gereken beş şey!

kit genç
Kit Young, 18 Ekim’de ‘The School for Good and Evil’ filminin galasında. (MediaPunch/Shutterstock)

1. The School for Good and Evil’de Kit Young Yıldızları

Kit, şimdi filmiyle heyecan verici şeyler bulacağından emin. İyilik ve Kötülük Okulu Netflix’te yayınlandı. bu Paul Feig Yönetmenliğini yaptığı film, bu fantezi/dramada bir grup gencin “İyi” ve “Kötü”yü eğiten bir okula gittiğini görüyor. 18 Ekim’de Kit, filmin galasından bir dizi fotoğraf ve video paylaştı. Başlık yazdı bir video yanında Laurence Fishburne, “İyi ya da Kötü… Okul Ustanızı Seçin! @theschoolforgoodanddevilmovie galası.”

Hatta paylaştı yakın çekim portre Hayranlarına ve başrol oyuncularına olan minnettarlığını göstermek için o geceden kendi kendine. “Dün gece hakkında… @theschoolforgoodandevilmovie şimdi @netflix’te çıktı ve şuna bir göz atın! @shadowandbone aileme özel sevgiyle destek olmak için gelen herkese çok teşekkür ederim!”, yazıya başlık yazdı.

2. O Birleşik Krallık’tan

Oyuncu, 24 Ekim 1994’te Christopher William Young adı altında doğdu. Ayrıca, Oxford, Birleşik Krallık’ta doğdu. Kit, kendi ülkesinde bir yatılı okul olan Abingdon School’a gitti. Daha sonra, 2017 yılında Londra’daki Kraliyet Dramatik Sanatlar Akademisi’nden mezun oldu.

3. Kit’in İki Kız Kardeşi Var

Kit, film ve dizilerle meşgul olmadığı zamanlarda ailesiyle kaliteli zaman geçirmektedir. İki kız kardeşin erkek kardeşidir, canlı ve hannah genç. Hatta onları öne çıkardı onun instagramı 25 Aralık 2021’de sevimli ailesine olan sevgisini ifade etmek için. Kit, fotoğrafa “Mutlu Noeller xxx” yazdı.

Hannah, PiripaMusic sahne adını kullanan bir şarkıcı. 5 Ekim 2022’de Hannah, Instagram’a kardeşinin Netflix filminin Londra galasından kıyafetini paylaşmak için. “Pazartesi günü kardeşim @kittheyounger’ı desteklemek için ablam @liv.p.young ile @theschoolforgoodandevilmovie’nin Londra galasına gitmem gerekiyor. birkaç hafta!”, fotoğrafa başlık attı. Liv ayrıca bir paylaştı benzer fotoğraf “Sadece ortalama pazartesiniz” başlığıyla.

4. 2021’den beri ‘Shadow and Bone’da Başrolde

Kit’in çalışmalarının yanı sıra İyilik ve Kötülük OkuluNetflix dizisinde de rol aldı, Gölge ve Kemik 2021’den beri. Dizide oyuncularla birlikte Jesper Fahey rolünü oynuyor. Ben Barnes, Jessie Mei Live Danielle Galligan. Sık sık dizinin kamera arkası fotoğraflarını ve oyuncu kadrosuyla yaptığı düzenli hangout’ları paylaşıyor.

21 Ocak 2022’de yıldız bir fotoğraf paylaştı. polaroid fotoğraf onun ve oyuncu kadrosunun ilk buluşmalarını kutlamak için. “Altımız ilk kez aynı odada bulunduk. Bir şey yapmak için doğru hissettim. @shadowandbone #sixofcrows,” diye tatlı gönderiyi yazdı.

5. Oyuncu Seyahat Etmeyi Seviyor

Kit aynı zamanda bir dünya gezginidir! Instagram’da 413K takipçisi ile düzenli olarak seyahatlerinden video ve fotoğraflar paylaşıyor. 18 Eylül 2021’de Kit, İtalya’da siyah bir takım elbise sallarken yakışıklı bir fotoğrafını yayınladı. Resmin altına, “Son iki buçuk aydır Roma’da en iyi zamanımı Güzel oyun Grazie mille Roma! Tutto l’amore!!” Ve Roma’dayken, o yılın 23 Ağustos’unda bir futbol maçı bile yakaladı. “FORZA ROMA! Dün gece Roma’nın ilk maçına #güzeloyun kadrosuyla gitmekten gerçekten keyif aldım. Bizi ağırladığınız için teşekkür ederiz!!!”, yazdı. spor fotoğrafı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-kit-young-4874228/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir