Kit Harington Oğlunu Rose Leslie İle Omuzlarında Taşıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kit Harington Oğlunu Rose Leslie İle Omuzlarında Taşıyor: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

Kit Harington, 36, tam bir aile babası! resimlerde BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ, Ebediler Ünlü oyuncu hamile eşiyle takılırken görüntülendi. gül leslie, 35, 8 Şubat Çarşamba günü Kuzey Londra’da. Mavi bir süveter, kot pantolon ve kahverengi botlar giyen Kit, yaklaşık iki yaşındaki oğlunu gezi için omuzlarına kaldırdı. Küçük oğlu yeşil bir ceket, uyumlu bir kazak ve kahverengi pantolon giyerek kaldırımı iyi görüyordu. 36 yaşındaki Anne Rose, gülümseyip köpeğini tasmalı gezdirirken kahverengi süet kürklü ceketi ve mavi pantolonunu salladı. bu Downton Manastırı güzellik ayrıca bir şapka ve botlarla gezmek için güzel bir şekilde paketlenmişti.

Kit Harington ve Rose Leslie
Kit Harington ve Rose Leslie (Splashnews)

16 Şubat 2021’de doğan bebeklerinin adı hiçbir zaman açıklanmasa da, onun ağabey olmak üzere olduğunu biliyoruz! Kit kısa süre önce ailenin ikinci bir çocuğu birlikte karşılayacağını açıkladı. 3 Şubat Cuma günü yapılan bir röportajda “Korkuyorum” itirafında bulundu. Jimmy Fallon Başrollü Bu Gece Gösterisi. “İlk bebekle 9 ay boyunca bulutların arasında yürümek ve papatya tarlalarında dans etmek gibisin, yani – erkek zaten öyle.”

Kit, yeni gelenin “hayatının şoku” olabileceğini kabul ederken, küçük oğullarının vaktinden önce anlamalarına yardımcı olmaya çalıştıklarını da söyledi. “Onu buna hazırlamaya çalışıyoruz, Rose’un karnını işaret ediyoruz ve ‘Annesinin bebeği’ diyoruz. Karnını işaret ederek ‘Bebeğim’ diyor.

Kit Harington ve Rose Leslie
Haberler

Yürümeye başlayan çocuk, ünlü ebeveynlerinin izinden gidecek mi? Röportaj sırasında “Oldukça zeki olabileceğini düşünüyoruz, bu şaşırtıcı çünkü ikimiz de oyuncuyuz, bunun nereden geldiğinden tam olarak emin değiliz” diye şaka yaptı. “Alkışları sever [and] Ne zaman iyi bir şey yapsa, onu alkışlıyoruz ve bunun onu oyunculuğa doğru ittiğinden endişeleniyoruz. Biraz ‘Bunun için fazla akıllı olabilirsin’ gibiyiz. Git dünyayı kurtar, biz hastayız, başka seçeneğimiz yoktu.’”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/kit-harington-carries-son-on-shoulders-with-rose-leslie-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir