Kirstie Alley’in En İyi Rollerine Bir Bakış


Kirstie Sokağımirası, çalışmaları aracılığıyla yaşayacak.

Emmy ödüllü oyuncu, kanserle kısa ve özel bir savaşın ardından 71 yaşında vefat etti. Doğru ve Lillie Parker 5 Aralık’ta paylaşıldı.

“İnanılmaz, amansız ve sevgi dolu annemizin yeni keşfedilen kanserle bir savaştan sonra vefat ettiğini üzülerek bildiririz.” aile beyanı Alley’in sosyal medya hesaplarında yayınlanan yazı okundu. “En yakın ailesiyle çevriliydi ve büyük bir güçle savaştı, bize onun hiç bitmeyen yaşama sevincinden ve onu bekleyen maceralardan emin olmamızı sağladı.”

Kardeşler, Alley’in ekranda “ikonik” olmasına rağmen, “onun daha da harika bir anne ve büyükanne olduğunu” ifadelerine not ettiler.

“Annemizin yaşama sevinci ve tutkusu, çocukları, torunları ve sayısız hayvanı, sonsuz yaratma sevinci bir yana, benzersizdi ve tıpkı onun gibi hayatı dolu dolu yaşamamız için bize ilham veriyor. “
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357130/a-look-back-at-kirstie-alley-s-best-roles-from-lessigreatercheerslessigreater-to-lessigreater-veronica-s-closetlessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir