Kirstie Alley 71 yaşında öldü


Kirstie Sokağı kanserle kısa bir savaşın ardından hayatını kaybetti. bu Şerefe oyuncu 71 yaşındaydı.

Onun çocukları Doğru ve Lillie Parker 5 Aralık’ta kendisine gönderilen bir açıklamada yazarak haberi paylaştı twitter sayfa, “İnanılmaz, şiddetli ve sevgi dolu annemizin yeni keşfedilen bir kanserle savaştan sonra vefat ettiğini üzülerek bildiririz.”

Çocukları, Kirstie’nin “en yakın ailesi tarafından kuşatılmış ve büyük bir güçle savaşarak, bize onun hiç bitmeyen yaşama sevincinin ve onu bekleyen maceraların kesinliğiyle baş başa bırakarak” yazdığını yazdı. “Ekranda ikonik olduğu kadar, daha da harika bir anne ve büyükanneydi.”

Florida’daki Moffit Kanser Merkezi personeline gösterdikleri ilgi için teşekkür ettikten sonra True ve Lillie, Kirstie’nin mirası üzerinde düşündüler.

“Annemizin yaşama sevinci ve tutkusu, çocukları, torunları ve sayısız hayvanı, sonsuz yaratma sevinci bir yana,” dediler, “eşsizdi ve tıpkı onun gibi hayatı dolu dolu yaşamamız için bize ilham veriyor.”

Emmy ve Altın Küre sahibi, filmdeki rolleriyle tanınıyordu. Veronica’nın Dolabı, Bak Kim Konuşuyor, Ölü Muhteşem Bırak ve dahası.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357125/kirstie-alley-dead-at-71?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir