Kirsten Dunst ve Jesse Plemons Düğünden beri İlk Kez Görüntülendi


Kirsten Dunst ve Jesse Plemons gücünü gösteriyorlar aşk.

Bir görgü tanığı E’ye anlattı! Bu ayın başlarında resmen evlenen uzun zamandır evli olan çiftin 25 Temmuz’da Los Angeles’ın Valley Village semtindeki Fransız kafe Marie et Cie’de birlikte yemek yedikleri haberi.

Gezilerinden çekilen fotoğraflarda, Örümcek Adam 40 yaşındaki yıldız, donanma bir sundress giyerken ve pembe bir Hydro Flask’ı tutarken görülebilir. Kıyafetini bir çift güneş gözlüğü, siyah sandalet ve heyecan verici bir şekilde sol yüzük parmağında çarpıcı bir taşla tamamladı.

O Köpeğin Gücü 34 yaşındaki başrol oyuncusu ve kocası, somon çizgili bir gömlek, siyah kot pantolon ve bir çift siyah Converse giydiği için havalı ve rahat görünüyordu.

Öğle yemeği randevuları, çiftin altı yıl çıktıktan sonra Jamaika’da evlendiklerinin ortaya çıkmasından üç haftadan kısa bir süre sonra geliyor – beşi nişanlıydı. Kirsten’in temsilcisi, “Evlendiklerini doğrulayabilirim” dedi. Sayfa Altı. “Başka bir ayrıntı verilmeyecek.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339739/kirsten-dunst-and-husband-jesse-plemons-spotted-for-the-first-time-since-announcing-marriage?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir