Kirsten Dunst, Jesse Plemons ile Fotoğraflarda Oğlu Ennis ile El Ele Tutuyor – Hollywood Life


Kirsten Dunst


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: CPR/D. Sanchez / ARKA GRİD

Kirsten Dunst40 ve kocası Jesse Plemons, 34, ünlü özel bir çift. Böylece, dört yaşındaki oğullarının yanında nadiren gördükleri, Ennis, Salı günü seyirciler için bir zevkti. Fotoğraflarda, Örümcek Adam aktris sıradan bir mavi “J’aime salladı Rodarte” Küçük Ennis’le el ele tutuşurken tişörtü, rahat kot pantolonu ve sarı sandaletleri vardı. Ünlü, kısa sarışın kilitlerini taktı. En büyük çocuğu, üzerinde “One Love Jamaica” yazan yeşil bir tişört giymişti – belki de ailesinin Temmuz ayı başlarında Ocho Rios’daki GoldenEye Resort’ta bildirdiği düğününe bir selam olarak.

Kirsten Dunst ve Ennis Plemons
Kirsten Dunst ve oğlu Ennis, 20 Eylül 2022’de Toluca Lake, CA’da. (CPR/D. Sanchez / BACKGRID)

Ayrı bir fotoğrafta, Kirsten’in Yapmanın Gücüg eş yıldızı ve koca, yeşil bir tişört ve kahverengi şort giyerken, çorap ve sandaletlerle eşleştirildi. Toluca Lake, California restoranının dışında bir çanta ve bir su şişesi taşıdı. Ve 20 Eylül Salı günü onlara katılmamış gibi görünse de, bir yaşında ikinci bir oğulları var. James.

Kirsten ve Jesse aslında FX serisinin setinde tanışmışlardı. fargo, burada evli çift Peggy ve Ed Blumquist’i oynadılar ve 2017’de tekrar nişanlandılar. Kirsten’in temsilcisinin söylediğine göre, evlenmeden önce 2022 Temmuz’u olacaktı. HollywoodYaşam bir açıklamada, “Evli olduklarını doğrulayabilirim. Başka hiçbir detay paylaşılmayacaktır.”

Jesse Plemons
Jesse Plemons 20 Eylül 2022’de Toluca Gölü’nde görülüyor. (CPR/D. Sanchez / BACKGRID)

Ancak evliliklerinden önce, iki oğullarını tam bir aile olarak kabul ederek ailelerini oluşturmakla meşguldüler. Ve Jesse bunun başka türlü olacağını hiç görmedi. “Uzun bir süre hayatımda olacağını biliyordum” dedi. New York Times Eylül 2017 tarihli bir röportajda, onu tanımak üzerine.

Kirsten görünüşe göre aynı şeyi hissetti, Los Angeles Times 2021’de “en iyi arkadaşlarımdan biri bana ona ‘Bu adamı hayatımın geri kalanında tanıyacağım’ dediğimi söyledi. Sadece biliyorum. Sırf bu kadar yakın bir bağlantı hissettiğim için.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/kirsten-dunst-holds-hands-son-ennis-family-photos-jesse-plemons/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir