Kırmızı Halıda Ünlüler Gibi Güçlü Bir Poz Verme


İşte ünlülerin kırmızı halıda vazgeçilmez pozları:

Christine’e göre, yıldız muamelesi görmüş birkaç temel poz var. Çift çaydanlık pozuna ek olarak, birçok ünlü tek bacak sendeleyerek kollarını yanlarında tutacak. Başka bir ünlü gitmek? Christine buna bacakların çaprazlandığı “çiş tutma” pozu diyor.

Hangi ünlüler her zaman kırmızı halı pozlarını süsler:

İlham almak için Christine, Zendaya gibi ünlülerin, Blake Canlı, Lady Gaga Ve Heidi Klum nasıl hizmet edileceğini bilmek müstehcen ve yüz kırmızı halıda.

Influencer, “Eğlenmekten korkmayan insanları seviyorum” dedi. “Blake Lively, kırmızı halı pozlarında olağanüstü. Her zaman elbisenin şekline odaklanıyor ve orada olmaktan hoşlandığı açık. Lady Gaga da öyle; bunu başlı başına bir deneyim ve performansa dönüştürüyor.”

Poz uzmanı, Zendaya’ya gelince, onun sadece giydiği şeyi kucaklamakla kalmayıp kırmızı halıyı kişisel podyumuna çevirdiğini açıkladı.

Christine, “Her hareketinden yararlanıyor,” diye belirtti. “Yani, bir noktadan diğerine seyahat ederken, yürürken fotoğrafçılara bakmaya devam ediyor. Bu, tek bir poza odaklanmak yerine kırmızı halıdaki hareketi kullanmakla ilgili.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366488/red-carpet-posing-101:-an-expert-breaks-down-how-to-look-a-star-in-photos?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir