King Charles Kırmızı Kutu Belgeli İlk Fotoğrafta Çalışırken Görünüyor – Hollywood Life


King Charles Kırmızı Kutu Belgeli İlk Fotoğrafta Çalışırken Görünüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Victoria Jones/WPA Havuzu/Shutterstock

Kral Charles III73, Cuma günü yayınlanan yeni bir fotoğrafta yeni hükümdar olarak zaten çok çalışıyordu. Geç kalan oğlu kraliçe ikinci Elizabeth11 Eylül’de çekilen fotoğrafta, 8 Eylül’de vefat eden , Buckingham Sarayı’ndaki bir masada oturuyordu. İngiltere’deki ve aynı zamanda Kralı olduğu Kanada ve Avustralya gibi diğer yerlerdeki bakanlardan. Ayrıca, Commonwealth ve dünyadaki diğer ülkelerden temsilcilerden gelen kağıtları da tutabilir.

Kral Charles
Kırmızı Kutulu Kral Charles. (Victoria Jones/WPA Havuzu/Shutterstock)

Resmi Kraliyet Ailesi Instagram hesabında yayınlanan, Kırmızı Kutunun anlamı hakkında konuşan fotoğrafa bir başlık ve Kraliçe’nin yıllar içinde Kırmızı Kutuları ile ek fotoğrafları da gönderiye eklendi. “Majesteleri Kralın Kırmızı Kutusu 🧰. Kırmızı Kutu, Birleşik Krallık ve Diyarlar’daki hükümet bakanlarından ve İngiliz Milletler Topluluğu ve ötesindeki temsilcilerden gelen kağıtları içeriyor.”

“Belgeler, Özel Kalem Ofisi’nden, ikamet ettiği her yerde, kilitli kırmızı bir sevkıyat kutusunda Kral’a gönderiliyor” diye devam etti. “Majesteleri Kraliçe Elizabeth, 1952’deki taç giyme töreninde, hafta sonları ve tatiller dahil, ancak Noel Günü hariç, saltanatının neredeyse her gününde yapılan Kırmızı Kutuları aldı.”

Kral Charles, Camilla
Kral Charles ve eşi Kraliçe Eş Camilla halka el sallıyor. (ANL/Shutterstock)

Kral, tarihi fotoğrafta bir takım elbise giymişti ve bir masanın üzerine, ebeveynlerinin çerçeveli siyah beyaz bir fotoğrafını yerleştirdi. Sarayın On Sekizinci Yüzyıl Odasındaydı ve belgeleri sıralarken tam evinde görünüyordu.

Sadece iki hafta önce, Kraliçe İskoçya’daki Balmoral Kalesi’nde “barış içinde” vefat ettikten sonra Charles Birleşik Krallık Kralı ilan edildi. James Sarayı’nda düzenlenen ve ilk kez canlı olarak yayınlanan ayrıntılı, asırlık bir katılım töreninde tahta çıktı. Kraliçe, ailesi ve kocasının yanına defnedildi. Prens PhilipGeçen yıl 19 Eylül’de vefat eden .


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/24/king-charles-work-red-box-documents-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir