‘Kimseyi Öpmemek’ – Hollywood Life


‘Vogue’ için yeni bir videoda Camila Cabello, Shawn Mendes’ten ayrıldıktan sonra ‘kimseyi öpmediği’ için bugünlerde daha fazla dudak parlatıcısı sürdüğünü söyleyerek şaka yaparak bekar olduğunu açıkladı.

Camila cabello ile cilt bakım rutinini ve güzellik sırlarını paylaştı. moda yeni bir videoda ve bu süreçte, ayrıldığından beri ilişki durumunu açıkladı Shawn Mendes Kasım 2021’de. Camila günlük makyajını tamamlarken en sevdiği dudak parlatıcısını sergiledi. Dudaklarına koyarken, “Artık bekar olduğum için çok daha fazla ruj ve kırmızı dudaklar ve kahverengi dudaklar giyiyorum. Parlatıcı ile birini öpme hissini sevmiyorum. Bu çok fazla. Artık kimseyi öpmediğime göre, parlaklık zamanı bebeğim!”

Camila ve Shawn’ın iki yıldan fazla bir süre çıktıktan sonra istifa ettiğini söylemesinden bu yana beş ay geçti. İkili, işleri dostane bir şekilde sonlandırdı ve hatta 2022’nin başında arkadaş olarak birlikte takılırken fotoğraflandılar. Son röportajlarda, ikisi de ayrılıktan sonra hala birbirlerine duydukları aşk hakkında konuştular, ancak ilişkinin basitçe olduğunu söylediler. seyrini yürüttü.

Camila cabello
Camila Cabello sahnede performans sergiliyor. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Tabii ki, müzikleri de hikayeyi daha çok anlatıyor. Camila, ayrılık sonrası albümünü yayınladı. aile, 8 Nisan’da Shawn son single’ı “When You’re Gone”u yayınladı. Belirli bir parça üzerinde aile adlı “La Buena Vida”, ilişkinin ölümü hakkında “When You’re Gone”a benzer bir hikaye anlatıyor. Her iki yıldız da, bir şeyleri bitirmenin zamanı geldiğini hissetmeye başlamak, ancak bırakmaya hazır olmamak hakkında şarkı söylüyor.

“Ben seninki gibi hissetmiyorum, sen benimki gibi hissetmiyorsun ve yirmili yaşlarım beni geçecek, oh hayır, hayat bu değil,” diye şarkı söylüyor Camila pistinde. Bu arada Shawn, “Ne yapmamız gerektiğini biliyorum, senden vazgeçmek benim için zor, bu yüzden sadece tutunmaya çalışıyorum, bekle, senin ne zaman olduğunu bilmek istemiyorum” yeniden gitti.”

camila cabello shawn mendes
Camila Cabello ve Shawn Mendes Met Gala’da. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Camila, piyasaya sürülmesinden bu yana yeni rekorunu tanıtmak için çok çalışıyor. 9 Nisan’da sahneye çıktı. Cumartesi gecesi canlı kayıttan iki şarkı söylemek – “Bam Bam” ve “Psychofreak”. İkincisi için, o katıldı Söğüt Smithyolda onun düet partneri.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/12/camila-cabello-single-shawn-mendes-split-kissing-vogue-video/

Yorum yapın