Kim Zolciak ve Kocası Kroy, Evlerinin Müzayedede Satılmayacağından Emin Oldu – Hollywood Life


Kroy Biermann, Kim Zolciak


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Kim Zolciak44 ve kocası Kroy Biermann, 37, evlerini tutmaya çalıştı. Fulton County tarafından paylaşılan bir duyuruya göre, realite yıldızlarının Georgia konağı, mülkten aldıkları 1.26 milyon dolarlık krediyi temerrüde düşürdükten sonra geçen hafta haciz edildi. İnsanlar. Görünüşe göre 7 Mart’ta Truist Bank tarafından açık artırmaya çıkarılacaktı, ancak outlet ile paylaşılan bir kaynağa göre çift bunun olmasını önlemek için harekete geçti.

Kaynak, “Çift bunu düzeltmek için harekete geçti” dedi. Brock & Scott hukuk bürosu, PLLC de Bu gece eğlence müzayedenin 22 Şubat’ta iptal edildiğini ancak nasıl yapılacağına dair daha fazla bilgi vermediğini söyledi. Başka bir kaynak daha önce People’a, Kim’in yakın müzayedeyi kendisiyle ve Kroy’un bankasıyla bir “yanlış anlama” olarak nitelendirdiğini söyledi.

Kroy Biermann, Kim Zolciak
Kroy ve Kim evlerini 2012’de satın aldı. (SplashNews)

“Herkese bunun bir yanlış anlaşılma olduğunu ve çözülmekte olduğunu söylüyor. Hareket etmiyor, ”diye paylaştı kaynak. Kim’in kızları brielle25 ve Ariana21, ayrıca kendilerine yaklaşıldığında kaynağın ifadesine katıldı. TMZ.

Ariana, kız kardeşiyle LAX’e gelirken “Her şey hala orada, hepimiz orada yaşıyoruz” dedi. Ayrıca önceki gece malikanede kaldıklarını da doğruladılar. Ariana, “7 Mart’ta ne olacağını göreceğiz,” diye ekledi. “Bizi izlemeye devam edin.”

Kim ve Kroy’un yedi yatak odalı evine haciz ve müzayedenin iptal edildiği haberinin ardından geldi. Kim yalanladı geçen sonbaharda bir haciz hakkında raporlar. Kendisinde paylaştığı bir videoda “Tamam millet, evim 257.000 dolara satılmadı” dedi. instagram hikaye. “Milyonlarca doları 257.000 dolara yatırdığımız evimi bırakacağımı sanıyorsanız, tam bir aptalsınız, tamam mı? Gerçekten.”

Kim ve Kroy, 2012 yılında etkileyici konağı satın aldı ve o bir turu filme aldı Bravo gerçeklik serisi için mülkün içinde, Geç Kalma, satın alma işleminden sonra yukarıda görülebilen. Videoda heyecanla “Yeni evimizi kesinlikle seviyorum” dedi. “Kroy ve ben bu kahrolası evin kralı ve kraliçesiyiz, bu yüzden burası bizim için mükemmel.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/25/kim-zolciak-husband-kroy-house-not-sold-auction-foreclosure/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir