Kim Zolciak, Kroy Biermann Boşanmasının Ortasında Manipülasyon Konusunda Mesaj Paylaştı


Kim Zolciak takipçilerine dikkat çeken bir mesaj paylaşıyor.

bu Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları şap, o ve kocasından yaklaşık iki hafta sonra şifreli bir mesaj paylaşmak için Instagram’a gitti Kroy Biermann boşanma davası açtı.

Kim’s’te yeniden paylaşılan bir alıntı Instagram hikayeleri 24 Mayıs’ta, “Manipülasyon, toksik davranışlarına verdiğiniz tepkiden dolayı sizi suçlamalarıdır, ancak sizi tetikleyen saygısızlıklarını asla tartışmazlar.”

45 yaşındaki oyuncu, alıntının altına büyük harflerle “Bunu bir daha oku…” yazdı.

Ancak Kim, geçen hafta başka bir kaş kaldırma mesajı göndererek, kayda değer Instagram gönderileri paylaşmaya yabancı değil.

16 Mayıs’ta Instagram Hikayelerinde yeniden yayınlanan bir alıntı, “Aşkın en yüksek biçimi düşüncedir” Bize Haftalık, Okumak. “Birisi bir şeylerin sana nasıl hissettireceğini düşündüğünde. Detaylara dikkat eder. Seni etkileyebilecek kararlar alırken seni dikkate alır. Herhangi bir bağda, seni ne kadar önemsedikleri, seni ne kadar önemsediklerinden anlaşılır.” Bahsetmiyorum bile, Kim 100 emojiyi de ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375491/kim-zolciak-shares-message-on-manipulation-and-toxic-behavior-amid-kroy-biermann-divorce?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir