Kim Zolciak, Kroy Biermann Boşanmasının Ortasında Aşk ve Dikkat Hakkında Gönderiler


Görmek için geç kalmayın Kim Zolciak‘in son Instagram gönderisi.

Bir haftadan fazla bir süre sonra Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları şap ve koca Kroy Biermann boşanma davası açtı, ilişkiler hakkında şifreli bir gönderi paylaştı.

16 Mayıs’ta Instagram Hikayelerinde paylaşılan bir alıntı, “Sevginin en yüksek biçimi düşüncedir” Bize Haftalık, Okumak. “Birisi bir şeylerin sana nasıl hissettireceğini düşündüğünde. Detaylara dikkat eder. Seni etkileyebilecek kararlar alırken seni dikkate alır. Herhangi bir bağda, seni ne kadar önemsedikleri, seni ne kadar önemsediklerinden anlaşılır.” Daha sonra 100 emojisini ekledi.

Kroy ve Kim’in ilgili boşanma dilekçeleri, 11 yıllık evlilikten sonra 8 Mayıs’ta Georgia’daki Fulton İlçe Yüksek Mahkemesinin sistemine elektronik olarak dosyalandı.

Elde edilen belgelerin bir nüshasına göre E! 37 yaşındaki eski futbolcu News, dört reşit olmayan çocuğunun tek yasal ve fiziksel velayetini istiyor—Kroy Jr.11; Kaş, 10; ve ikizler Kaia Ve Kane, 9 – 44 yaşındaki realite yıldızı ortak yasal ve birincil fiziksel gözaltı ararken. (Kim aynı zamanda kızlarının da annesidir. brielle26 ve Ariana21, Kroy’un evlendikten sonra evlat edindiği).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374705/kim-zolciak-shares-message-about-love-and-consideration-amid-kroy-biermann-divorce?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir