Kim Zolciak, Boşanma Savaşının Ortasında Kroy Biermann’a Uyuşturucu Testi Yapılmasını Talep Etti


Kim Zolciak Ve Kroy Biermann‘ nin boşanması daha da karmaşıklaştı.

16 Mayıs’ta, Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları şap, eski sevgilisinin uyuşturucu testinden geçmesini talep eden bir dava açtı.

E tarafından elde edilen belgelerde! Haberler, Kim, Kroy’u “marihuana içerken gördüğünü ve çocuklarının güvenliği ve esenliği konusunda ciddi endişeleri olduğunu” iddia ediyor Kroy Biermann Jr.11, Kaş Biermann10 ve 9 yaşındaki ikizler Kaia Biermann Ve Kane Biermann.

Belgede, 44 yaşındaki Kim’in mahkemenin çocuklar için gözaltı düzenlemelerini belirleyebilmesi için beş panelli bir saç kökü uyuşturucu taraması talep ettiği belirtiliyor. Ayrıca 37 yaşındaki Kroy’un gösterimden önce saçını kesmemesini istiyor. Talebine henüz cevap vermedi. E! Haber, yorum için avukatına ulaştı ve yanıt alamadı.

bu Geç Kalma star, çocukların birincil fiziksel velayetini ve ortak yasal velayetini istiyor. Bu arada, aynı zamanda paylaşan Kroy Brielle Biermann26 ve Ariana Biermann, 21, boşanma davasına göre eski eşiyle birlikte tek fiziksel ve tek yasal velayet istiyor. Temmuz ayında davalarıyla ilgili bir duruşma yapılacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374810/kim-zolciak-requests-kroy-biermann-be-drug-tested-amid-divorce-battle?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir