Kim Zayıf? Jared Leto’nun Söylentili Kız Arkadaşı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Jared Leto


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Laurent VU/SIPA/Shutterstock

  • 51 yaşındaki aktör Jared Leto’nun 27 yaşındaki model Thet Thinn ile çıktığı söyleniyor.
  • Jared ve Thet, 4 Haziran’da Almanya’da birlikte görüldü.
  • Yüksek profilli dergilere kapak oldular.

Jared Leto51, kendisinden çok daha genç olduğu söylenen kız arkadaşıyla 4 Haziran’da halkın karşısına çıktı. Oscar ödüllü ve model İncelirler, 27, Almanya’da birlikte çıktı ve hayranlar ikilinin resmi bir çift olduğunu düşünüyor. Jared ve Thet’in halka ilk kez birlikte çıktıkları Nisan 2023’te Los Angeles’ta kahve içtikleri zamandı. Altıncı Sayfa. Daha önce gibi yıldızlarla çıkmış olan Jared Cameron Diaz, Scarlett JohanssonVe Ashley Olsentipik olarak özel hayatı hakkında çok özeldir.

Jared’in son zamanlarda genç kadınlara karşı bir ilgisi var gibi görünüyor. Son halk ilişkisi 29 yaşındaki Rus modelle oldu. Valery Kaufman. Peki şu anda çıktığı iddia edilen kadın Thet Thinn kim? Thet hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Jared Leto
Jared Leto, Mart 2023’te Paris Moda Haftası’nda (Fotoğraf: Laurent VU/SIPA/Shutterstock)

Bu bir model.

Şimdiye kadar kariyerinde bazı etkileyici modelleme çalışmaları yaptı. O bir pist yürüdü Gucci gösterisi 2021’de, bir dergiye kapak olduktan üç yıl sonra. moda Tayland sorun. için fotoğraf çekimleri de yaptı. Victoria Beckham Güzeli. MiLK Management London tarafından yönetilmektedir ve kendi profili Models.com’da

Güzellik adıyla anılır.

Thet, sosyal medya sayfalarında ve modellik profilinde ‘Güzel’ adını kullanıyor.

açıktı Asya’nın Bir Sonraki Top Modeli.

Altıncı ve son döngüde ortaya çıktılar. Asya’nın Bir Sonraki Top Modeli2018’de yayınlandı. Gösteride kendi ülkesi Myanmar’ı temsil etti. Dördüncü oldular.

Jared’in grubu için bir müzik videosundaydı.

Jared ve rock grubuyla bir geçmişleri var. Marsa otuz saniye. ortaya çıktı müzik video grubun Mayıs 2023’te çıkan “Stuck” şarkısı için. Videoyu çekmek, Jared ve Thet’in tanışma şekli olabilir.

Instagram’ı var.

120.000’den fazla Instagram takipçisi var, ancak platformda açıkça aktif değil. Akışında en son Instagram paylaştığında Mart 2019’daydı. Bir fotoğrafını paylaştı. kapak Açık Açlık dergi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-thet-thinn-5112538/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir