Kim Woodruff Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


buz küpü, kimberly woodruff


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mediapunch/Shutterstock

Buz küpü tüm zamanların en etkili rapçilerinden biridir. Los Angeles doğumlu yıldız, ünlü rap grubu NWA’nın bir parçasıydı. Kolay ve Dr.Dre, bu da onu bir yıldız yaptı, özellikle grubun dönüm noktası olan albümünden sonra Düz Outta Compton 1988’de düştü. Cube kısa bir süre sonra gruptan ayrıldı ve “It Was A Good Day” ve “You Know How We Do It” gibi hit parçaları içeren çok başarılı bir solo kariyere devam etti. 90’ların başında, Cube, suç dramalarından farklı filmlerde çok çeşitli rollerle çok başarılı bir oyunculuk kariyerine başladı. Boyz N Hood gibi komedilere Cuma. Kariyeri boyunca yanında bir kadın vardı: karısı Kim Woodruff. 52 yaşındaki Cube ve 51 yaşındaki Kim hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin!

Kim Woodruff Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Ice Cube ve Kimberly Woodruff 1992’den beri evliler. (Mediapunch/Shutterstock)

Ice Cube ve Kim Nasıl Tanıştı?

bu Ölüm sertifikası rapçi, kariyerinin ilk günlerinden beri eşiyle birlikte. Cube, karısını ilk kez bir alışveriş merkezinde yürüyen merdivenden inerken gördüğünü ve 2022’de anında bir bağlantı hissettiğini açıkladı. röportaj yapmak ile birlikte Graham Bensinger. “Onu gördüğümde, ya bu senin kadının olabilir ya da bu senin kadının olmalı” diyen bir şey otomatik olarak aklımdan geçti” dedi.

Anında bir bağlantı hissetse de, Cube ilk tanıştıklarında başka biriyle çıktığını söyledi. “Beni istemedi. Beni geri çevirdi. Başka biriyle birlikteydi,” diye açıkladı. O sırada hayal kırıklığına uğrasa da, çift altı ay sonra tekrar bir araya geldi ve bu sefer Kim bekardı. Çift 1989’da çıkmaya başladı ve gerisi tarih oldu!

Ice Cube ve Kim 1992’de Evlendi

Bir süre çıktıktan sonra Cube, hem soruyu sormak hem de Kimberly’ye harika bir doğum günü hediyesi almak için dahice bir planı olduğunu açıkladı. Bensinger röportajında ​​“Ona evlenme teklif etmek istedim ama doğum gününe de yakındı” dedi. “Ona bir BMW aldım ve oraya çektim ve yüzüğü koltuğa oturttum.”

Cube, Kim’in yeni arabasıyla zaten çok heyecanlıyken, nişan yüzüğünün pastanın üzerinde krema olduğunu söyledi! “Yüzüğü gördüğünde, başka bir seviyeye geçti” dedi ve kendisinin de heyecanlandığını açıkladı. “Evet demesine ve birlikte bir hayata başlayacağımıza sevindim ve her zaman onsuz olduğum kadar başarılı olamayacağımı hissettim.” Çift, Cube’un en büyük oğlundan bir yıl sonra 1992’de evlendi. O’Shea Jackson Jr., 31 doğdu.

Cube, 25 yıllık evliliğin ardından 2018’de yaptığı bir röportajda karısına tekrar evlenme teklif etse evet der mi diye sorduğunu açıkladı. Günlük posta. “İkinci kez temelde ‘Tekrar teklif edersem evet der misin?’ dedim” dedi ve tabii ki yine evet dedi. “Evet yapardım” dedi, bu yüzden gerçekten çok fazla baskı yapmadım. 20 yıllık iyi niyetimi inşa etmiştim.”

Kim Woodruff Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Cube, Kim’in ilk tanıştıklarında onu reddettiğini açıkladı. (Invision/AP/Shutterstock)

Kim ve Ice Cube’un Beş Çocuğu Var

Çiftin oğulları O’Shea dışında evlilikleri boyunca dört çocuğu daha oldu. Rapçinin diğer dört çocuğu, çift evlendikten sonra doğdu. Çiftin toplamda 3 oğlu ve 2 kızı var. O’Shea’nin yanı sıra çiftin Darrell, 29, Kerim, 28, Deja, 28 ve Şerif, 26. O’Shea, 2017’de doğan kızını memnuniyetle karşılarken annesini ve babasını da büyükanne ve büyükbaba yaptı.

O’Shea, 2015 NWA biyografisinde babası olarak rol aldı. Düz Outta Compton. Cube, “Çok gururluyum” dedi. Günaydın Amerika. “Çocuklarınız öne çıktığında mutlu oluyorsunuz ve onunla gurur duyuyorum.”

Ice Cube Evliliği Hakkında Ne Dedi?

Kim çoğunlukla spot ışıklarından uzak dururken, Cube birkaç kez karısının üzerine fışkırdı. “Bu gerçek bir ortaklık. Karıma saygı duyuyorum ve o da bana saygı duyuyor. Gerçekten birbirimizin yanında olmak istiyoruz” dedi. Bethenny. Aynı röportajda, karısına baktığında “kesinlikle” hala kelebekler aldığını söyledi. “Her şey onu taze tutmakla ilgili. Hala bana bakmasını ve ‘Hey, birlikte olmak istediğim adam bu’ demesini istiyorum. Bu yüzden kendini ayakta tutmalısın. P’lerinizi ve Q’larınızı koruyun ve leydinizi mutlu edin.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ice-cube-wife-4766502/

Yorum yapın

SMM Panel