Kim ve Khloe Kardashian, Tristan Thompson’ın Annesinin Cenazesinde Drake’e Katıldı – Hollywood Life


Kim ve Khloe Kardashian, Tristan Thompson'ın Annesinin Cenazesinde Drake'e Katıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: SL, Terma / BACKGRID

kim Kardashian kız kardeş tarafından yapıldı Khloe Kardashian’ın Khloe’nin eski sevgilisine vardıklarında taraf Tristan Thompson’ın Annemin cenazesi 14 Ocak Cumartesi günü Toronto’da. Ünlü realite yıldızlarının yanında rapçi de vardı. DrakeNBA oyuncusu ile yakın arkadaş olan ve hatta geçen yıl müzik videosunda ona yer veren . Büyük boy koyu güneş gözlükleriyle tamamen siyah giyen Kim & Khloe, yüzlerinde ciddi bir ifade tuttu. Yine kasvetli görünen Drake, kürk süslemeli bir palto ile tamamen siyah bir gardırop çekti.

Kim ve Khloe Kardashian, Tristan Thompson'ın Annesinin Cenazesinde Drake'e Katıldı – Hollywood Life
Kim Kardashian, Ocak 2023’te Tristan Thompson’ın annesinin Toronto’daki cenazesine gelirken görüldü. (SL, Terma / BACKGRID)

Önceki gün Kim ve Khloe anneleriyle görüntülendi. Kris Jenner Tristan’ın annesinin bulunduğu Toronto’ya giden özel bir uçağa binmek, Andrea Thompson, kalp krizi geçirdikten sonra 6 Ocak Cuma günü orada beklenmedik bir şekilde öldü. O sırada Khloe, kızını paylaştığı Tristan ile Toronto’ya uçmuştu. Doğru4 ve bir erkek bebek Ağustos ayında taşıyıcı annelik yoluyla doğdu. Üç gün sonra, 8 Ocak’ta, kardeşlerin Toronto’dan Los Angeles’a geri dönerken görüldüğü için Kim, ihtiyaç anında Khloe’yi desteklediği görüldü.

Hayranların bildiği gibi, Tristan ve Khloe’nin karmaşık bir geçmişi var. Çift, 2016’da ilk kez bağlantı kurduklarından beri tekrar tekrar bir ilişki yaşadı. Birkaç skandal ve Tristan’ın oğullarını karşılamadan hemen önce farklı bir kadından başka bir çocuğun babası olmasıyla, onların bir araya geldiğini görmek inanılmaz derecede ilham verici ve iç açıcı. şu anda.

Kim ve Khloe Kardashian, Tristan Thompson'ın Annesinin Cenazesinde Drake'e Katıldı – Hollywood Life
Khloe Kardashian, Tristan Thompson’ın annesinin cenazesinde koyu renk bir takım giydi. (SL, Terma / BACKGRID)

Daha da moral verici olan, Kris’in bir anneden diğerine Andrea’ya bir saygı duruşunda bulunduğunda verdiği içten mesajdı. instagram. Kris, Andrea hakkında “Sen en harika, özverili, özverili ve özverili anne ve çok sevgi dolu, kibar ve muhteşem bir büyükanneydin” diye yazdı. “Ailen için ne büyük bir nimettin!!! Seni özleyeceğim Andrea. Parlak ruhunu ve muhteşem ışığını özleyeceğim. Bizim için her zaman dua ettiğiniz, bizi yükselttiğiniz ve yol boyunca bizi cesaretlendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Nurlar içinde yat güzel meleğim” diye ekledi.

Kim ve Khloe Kardashian, Tristan Thompson'ın Annesinin Cenazesinde Drake'e Katıldı – Hollywood Life
Drake, Ocak 2023’te Tristan Thompson’ın annesinin cenazesine gelir. (SL, Terma / BACKGRID)

Bu arada Tristan, Andrea’nın ölümü hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Ancak, sık sık onun hakkında fışkırıyordu. Instagram, kanıtlandığı gibi bir anneler günü yazısı bir videosunu paylaştığı yerde, “Bir gün seni övmek ve yükseltmek için yeterli değil. Her gün senin günün. Benim ve kardeşlerim için yaptığınız tüm fedakarlıklar için teşekkür ederim. Seni seviyorum ve oğlun olarak seçildiğim için çok şanslıyım❤️. Tüm süper kahramanlar pelerin giymez.” Videoda Andrea, iyiliğine karşılık veriyor ve ailesine duyduğu sevgiden bahsediyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/14/kim-khloe-kardashian-drake-tristan-thompsons-mom-funeral/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir