Kim Richards, Denise Richards ve Camille Grammer RHOBH Filmini Çekiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


rhobh 13. sezon çekimleri


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları şaplar Camille Grammer54, Denise Richards52 ve Kim Richards, 58, muhtemelen bu yılın sonlarında çok sevilen Bravo reality TV şovunun 13. Sezonunda görünecek! Üç güzel de görüntülendi Kyle Richards‘ evi Cumartesi günü, Kim ayrıca 26 Mart’ta başka bir sezonu çekerken görüldü (bkz. VİDEO BURADA). Kim kardeşinin evindeki akşam yemeği etkinliği sırasında Camille, Instagram’da bir paylaşımda bulundu. fotoğraf döngüsü eğlenceli geceden. Instagram gönderisine “Günler ve aylarca yağmurdan sonra güzel bir akşam için akşam yemeğine, ardından tatlıya bahar renkleri” açıklamasını yaptı.

İçinde hayran yeniden gönderisi Kyle ve Camille’in gönderilerinden, klipte Kyle arkadaşını kaydetti, Justin Sylvester, 36, Denise’in arka planda sohbet ettiği duyulabiliyordu. Ayrıca, bir Bu gece eğlence kaynak iddia etti Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları şap Cynthia Bailey56 yaşındaki Kyle’ın yemeğine de katıldı. “Cynthia Bailey, RHOBH bayanlar hafta sonu Kyle Richards’ın verdiği bir partiye katıldı. Cynthia olarak geldi Sutton Strackemisafiri” olduğunu iddia ettiler.

öncekine rağmen RHOA katılan yıldız, içeriden biri onun resmi olarak kadroya katılmaya hazır olmadığını iddia etti. RHOBH. “Kameralar dönüyor olsa da, Cynthia resmi kadro üyesi değil ama oyuncular tarafından etkinliklere sık sık davet ediliyor ve o akşam yemeğine gitmeye karar veriyor. Önümüzdeki sezon konuk olarak girip çıkabilir. Hiçbir şey resmi değil ve şu anda sıradan. Cynthia’nın odak noktası hala oyunculuk kariyeri” diye eklediler.

1. Sezondan 5. Sezona kadar dizinin orijinal kadrosunda yer alan Kim, ayrıca kız kardeşi ve Dorit Kemsley, 46, Pazar günü. Sahnenin neyle ilgili olduğu belli olmasa da, 46 yaşındaki tasarımcı ve Kyle, Kim’in kendilerine ifşa ettiği şey karşısında şok olmuş göründüler çünkü ikisi de paylaşılan videolarda ağzı açık kalıyordu. twitter. Şovun pek çok hayranı başka bir dizinin yorumlar bölümüne gitti. hayran yeniden gönderisi Oyuncu kadrosunun yeni eklemelerine / kamera hücresine tepki vermek için Instagram’da. Bir hayran, “Kim ve Camille film çekiyor, doğa iyileşiyor,” diye şaka yaparken bir başkası, “Denise, Camille VE Kim?! Ölüyorum.”

Sezon 13’ün çekimleriyle ilgili en son haberler de yaklaşık üç ay sonra geliyor. Lisa Rina, 59, sekiz sezonun ardından gösteriden ayrıldığını açıkladı. “Bu, 35 yıllık kariyerimde sahip olduğum en uzun iş ve Bravo’daki herkese ve dizide yer alan herkese minnettarım. 8 yıllık eğlenceli bir koşu oldu ve olacaklar için heyecanlıyım!’” ifadesini kullandı. İNSANLAR, Ocak ayında okuyun. Açıklamada ayrıca Lisa’nın sözleşmesinin 12. Sezonun sonunda sona ermesinin ardından, o ve ağ onun gösteriden ayrılmasına “karşılıklı olarak karar verdiklerini” iddia etti. Sezon 13 için resmi bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/27/kim-richards-denise-richards-camille-grammer-filming-rhobh-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir