Kim Richards Brandi Glanville ile Artık Neden Arkadaş Olmadığını Açıkladı – Hollywood Life


Kim Richards


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Sara Jaye Weiss/Shutterstock

Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları şaplar Brandi Glanville ve Kim Richards düştü, bir zamanlar. Ya da belki iki ya da üç kez, ama sayan kim? Şimdi 57 yaşındaki Kim, hikayenin kendi tarafını anlatıyor! Gerçeklik ikonu bir anda çayı döktü. RHOBH ablası kız kardeşinde tarama Kathy Hilton‘ 20 Temmuz Çarşamba günü evde. Şaşırtıcı bir şekilde, sosyal medyayı ve 2019 meme kanseri fırçasını içerdiğini açıkladı. Kim, “Ameliyattan sonra bazı fotoğraflarımı yayınladı – benim için zor bir ameliyattı” dedi. E! Haberler etkinlikte. “Kanser olduğumu düşündüler ve göğüs boşluğumu tıkayan bir şey vardı. Benim için korkutucuydu.”

Kim Richards
Kim Richards (Sara Jaye Weiss/Shutterstock)

Kim, prosedürden sonra kız kardeşine çekim yaparken çıkışa iddia etti. Kyle Richards‘ Brandi ile ev, diye düşündü, “bir dikiş attı.” “Korktum ve Brandi aşağı bakıp kontrol ediyor ve ‘Bakabilir misiniz lütfen? Korkuyorum.’ Ve o fotoğraf yayınlandı. Eminim tesadüfen olmuştur ama… Biraz üzgün hissettim. Bunu aşağı çekmek gibi hissettim. ” Kim, “lütfen kaldırın” şeklindeki çok sayıda talebin uzun zamandır arkadaşı tarafından “asla yanıtlanmadığını” söyleyerek devam etti. “Sonra daha sonra aradı ve ‘Bunu kaldırmanı istedim’ dedim ve ‘Bir şey değil, bu bir resimdi’ dedi. Yani onda bir zarar görmedi.”

Ancak Brandi bunu farklı şekilde hatırlıyor. 21 Temmuz Perşembe günü 812 bin takipçisi ile rezil düşüş hakkında birkaç düşünce paylaşmak için Twitter’a gitti.Seni seviyorum @KimRichards11,” Brandi tweet’e başladı. “Ama hatırlaman yanlış, lütfen bana bahsettiğin resmi göster çünkü bu hiç olmadı. Aslında o andan sonra podcastimi yaptın ve Covid’e girdiğimizde seni acil servise bile götürdüm. #gelirler”

Brandi Glanville
Eski ‘RHOBH’ yıldızı Brandi Glanville. (Gregory Pace/Shutterstock)

Bununla birlikte, eski BFF’lerin kafaları ilk kez karışmıyor. 2020’de Brandi, Kim’in onunla “üçlü” bir söylenti üzerine konuşmadığını iddia etti. Brandi, programın 27 Kasım 2020 bölümünde “Kim Richards hala benimle konuşmuyor” dedi. Filtresiz dijital ses dosyası. “Bu üçlü dedikodusu yüzünden üzgün olduğunu söyledi. Ben de ‘Şaka mı yapıyorsun?’ dedim.” Kayıt için Brandi, Kim’in, Carlton Gebbia, ve Brandi cinsel bir karşılaşma yaşadı. “Bunu açıklığa kavuşturacağım, Kim ve Carlton’la hiç üçlü yapmadım, asla Kim’le olmadım,” dedi podcast’inde. “Sadece arkadaşız.”

Brandi ayrıca Ağustos 2021’de eski arkadaşlarının “sıcak küvet dövüşü” olarak tanımladığı şeyden sonra konuşmadığını iddia etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/kim-richards-reveals-why-shes-no-longer-friends-with-brandi-glanville/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir