Kim Richards, 13. Sezon İçin ‘RHOBH’ye Dönüşünü Açıklıyor – Hollywood Life


Kim Richards


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Sara Jaye Weiss/Shutterstock

Kim Richards 13. sezonda karışıma geri döndü Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları, son üç sezondur gösteriden tamamen uzak kaldıktan sonra. 58 yaşındaki Kim, kız kardeşiyle birlikte bir yürüyüş sahnesini filme aldı. Kyle Richards Ve Dorit Kemsley ve o da bir etkinlikteydi Sutton Stracke28 Mart’ta konuştuğu mağazası Altıncı Sayfa neden nihayet realite şovuna dönmeye karar verdiği hakkında. “Evde çok düşündüm. Bu sefer izin aldım ve geri dönüp dönmeyeceğimden bile emin değildim, ”dedi Kim. “Ama sanırım kız kardeşlerimle olan her şey ve dışarı çıkmaya başlamam gerekiyordu, gelip kız kardeşimi görmek istedim. [Kyle] ve onunla biraz zaman geçirip kızlara merhaba deyin ve biraz havaya girin.

Kim Richards
Kim Richards (Fotoğraf: Sara Jaye Weiss/Shutterstock)

Kim, 54 yaşındaki kız kardeşleri Kyle’ı büyüttü ve Kathy HiltonGeçen sezon meydana gelen ve hala çözülmemiş olan düşüş. Kathy’nin gösteriye dönüşü hala söz konusu olsa da, Kim geri döndü, ancak 13. sezondaki resmi rolü onun için bile hala belirsiz.

Kim çekimler hakkında “Birden fazla olup olmayacağından emin değildim” dedi. RHOBH Tekrar. “Kız kardeşim ve Dorit ile yürüyüşe çıkacağımı düşündüm. Ve sonra o [Kyle] “Hey, yarın Sutton’ınki ne olacak?” ‘Tamam, gideceğim’ gibiydim. Her gün oynuyorum.”

Bravo şovunda iki kardeşiyle de zorlu bir yola giren Kyle kadar Kim’in dönüşünden kimse daha mutlu değil. “Harika hissettiriyor. Gerçekten iyi hissettiriyor,” dedi Kyle, Kim’le tekrar çekim yapmak hakkında. “Bana her zaman küçük kız kardeş olduğumu hatırlatıyor ve beni kontrol ediyor. Gerçekten iyi hissettiriyor.”

Ne yazık ki, Kyle ve Kathy olaydan sonra ilişkilerini düzeltmediler. Lisa Rina Geçen sezon Aspen’de dram. Ancak Kim, kız kardeşlerinin arayı düzeltebileceğinden “umutlu”. “Kız kardeşlerim arasındaki tüm bu şeyin zor olduğunu düşünüyorum. Hepimiz, tüm ailemiz için zor” dedi. Altıncı Sayfa. “Yakında tekrar bir araya getirebileceğimizi umuyorum. Ama sadece bekleyip görmemiz gerekecek.”

yeni sezonu RHOBH çekimlere Şubat ayında Kyle, Sutton, Dorit ile başladı, Erika Jayne, Garcelle BeauvaisVe Kristal Kung Minkoff hepsi geri dönüyor. Eski yıldızlar Camille Grammer Ve Denise Richards filme de almış. Bu, Ocak ayında gösteriden ayrıldığını açıklayan Lisa Rinna’nın yer almadığı sekiz yıldaki ilk sezon olacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/kim-richards-reveals-why-returning-rhobh-season-13/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir