Kim Öldü, Kim Geri Döndü ve Daha Fazlası Ortaya Çıktı – Hollywood Life


Vin Dizel


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Universal Stüdyoları

Hızlı X krediler akarken hayranların askıda kalmasını sağladı. Dante Reyes’in (Jason Momoa) Dom Toretto’ya karşı intikam arayışı (Vin Dizel) ve ailesi daha bitmedi. Hızlı X son üçlemesinin ilk bölümü olması bekleniyor. hızlı filmlerve film kesinlikle 11. için zemin hazırladı hızlı ve Öfkeli film.

son eylemi Hızlı X yıkıcı bir kayıp, bir uçak kazası ve büyük bir uçurum vardı. Tüm önemli anları parçalayalım Hızlı X bitirme.

Jason Momoa
Dante Reyes rolünde Jason Momoa. (Evrensel Stüdyolar)

Dom ve Dante için Portekiz’de her şey tepetaklak oldu. Yakup (John Cena) küçük Brian ile Portekiz’e gitti (Leo Abelo Perry) ve güvenli bir şekilde Jakob’un gizli buluşma yerine ulaştı. Ancak Dante onların yerini anladı, bu da Jakob ve Brian’ın hızla kaçması gerektiği anlamına geliyordu. Jakob’un arabasına atlayıp yola koyuldular.

Çılgın bir araba kovalamacası sırasında Brian, aracın sıkışan kısmını onarmak için Jakob’un arabasından indi. Bu sırada Dante, Brian’ı tutmayı başardı ve onu arabasının yolcu koltuğuna fırlattı. Dom, Jakob, Brian ve Dante’nin çok gerisinde değildi. Jakob’un benzini bitiyordu ve Dom’un Dante’nin salaklarına yakalanmadan Dante’ye yetişebilmesinin tek bir yolu olduğunu biliyordu.

Jakob, Dom ona yapmaması için yalvarsa da kardeşi için kendini feda etti. Dom, Jakob’un arabasını Dante’nin yandaşlarına çarparak Dom’a ulaşmalarını engelledikten sonra ölmesini korku içinde izledi. Kısa süre sonra iki helikopter Dom’un peşine düştü, ancak onlar ona rakip olamadılar.

Vin Dizel
Vin Diesel’in Dom’u helikopterlere biniyor. (Evrensel Stüdyolar)

Dom, Dante’nin arabasıyla yan yana geldiğinde Brian, Dante’nin arabasından babasının arabasının güvenliğine atlayarak kesinlikle babasının oğlu olduğunu kanıtladı.

Dante, Dom’a acı çektirme sözü verdi ve henüz işi bitmedi. Görünüşe göre, Ajan Aimes (Alan Ritchson) her zaman Dante için çalışıyordu, bu yüzden Dom ve Brian’ın çıkış yolu yoktu. Tam Romalı gibi göründüğünde (Tyrese Gibson), Tej (ludacris), Remsey (Nathalie Emmanuel) ve Han (Sung Kang) destansı bir kurtarış için geleceklerdi, uçakları Dante tarafından düşürüldü. Uçak ekran dışında düştü ve favorilerimizin kaderi hala bilinmiyor.

Dom ve küçük Brian için bir çıkış yolu yokmuş gibi görünüyordu, özellikle de onlara doğru hızla gelen iki devasa kamyon varken. Aniden, Dom bir son dakika planı yaptı. Motoruna gaz verdi ve arabasını köprünün üzerinden aşağıdaki baraja doğru sürdü. Kamyonlar üzerine çarptı, bu yüzden bir ateş topu onu barajdan aşağı kovaladı. Dom ve Brian neredeyse yutulacaklardı, ancak arabaları güvenli bir şekilde suya ulaştı.

Nathalie Emmanuel
Nathalie Emmanuel ve Sung Kang, Ramsey ve Han olarak. (Evrensel Stüdyolar)

Dante tüm kargaşayı yukarıdan izledi ve Dom’un “acısının” sona erdiğini ilan etti. Dante, “Senin için ölme vakti geldi,” dedi. Köprüde daha fazla bombayla fazla hazırlıklı geldi. Dom ve Brian, tüm bombalar her an patlamak üzere ayarlanmış halde köprüye bakıyorlardı. Hayatları tehlikedeyken, Dom ve Brian muhtemelen bu kötü durumdan canlı çıkacaklar.

Bu sırada Letty (Michelle Rodriguez) ve Şifre (Charlize Theron) Antarktika’daki gizli tesisten kaçmayı başarır. Dışarı çıktıklarında, Hızlı hayranlarının tanıdığı ve sevdiği birinden çok geçmeden yardım alırlar. Gal Gadot’un Gisele Yaşar geri döndü Hızlı büyük bir denizaltı aracılığıyla franchise. Karakterinin sözde öldüğü Hızlı ve Öfkeli 6ama o yaşıyor ve iyi!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/fast-x-ending-explained-5102382/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir