Kim, Khloe Kardashian’ın Oğlunun Rob’a Benzediğini Söyledi – Hollywood Life


khloe kardashian


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Frank Micelotta/20. Televizyon için PictureGroup/Shutterstock

Khloe Kardashian’ın yeni doğan oğluyla ilk birkaç günü sezon finalinde görüntülendi. Kardashians. Erkek bebek taşıyıcı anne aracılığıyla doğduktan sonra, Khloe onu eve götürdü ve annesini doğurdu. Kris Jennerve kız kardeşler, kim Kardashian ve Kourtney Kardashian, üzerinde. Hayat güzel, diye fısıldadı Kris. “Ailede yeni bir bebek sihirdir. O büyük bir lütuf. Tanrı’nın bir planı var ve bu bebeğin burada olması gerekiyordu ve Khloe tekrar anne olacak. Bu gerçekten çok özel.”

Kris, Khloe’nin bebeğinin “benzediğini” söyledi Rob Kardashianve Kim kabul etti. Kim, “Aslında Rob’un ikizi,” diye itiraf etti. “Adını ne koyacağız? Bilmem gereken şey bu.” Kris, bebeğe amcası Rob’un adını vermeleri gerektiği konusunda şaka yaptı. Bu bölüm Temmuz 2022’nin sonunda çekildi, ancak Khloe henüz bebeğin adını herkese açık bir şekilde açıklamadı veya bir fotoğrafını paylaşmadı.

khloe kardashian
Khloe Kardashian kırmızı halıda. (Frank Micelotta/20. Televizyon için PictureGroup/Shutterstock)

Khloe, hayatının çok zor bir döneminde ikinci bebeğini doğurdu. Ondan birkaç gün sonra ve Tristan Thompson’ın Kasım 2022’de taşıyıcı anneye embriyo yerleştirildi, Khloe, Tristan’ın onu aldattığını ve başka bir kadından bir oğlu olduğunu öğrendi. Vahiy, Tristan’a karşı bir babalık davası halka açıldığında ortaya çıktı. Gazeteler, Tristan’ın diğer kadının hamileliğini aylardır bildiğini ortaya çıkardı, bu da muhtemelen yolda bir oğlu olduğunu bildiği halde Khloe’den başka bir çocuk sahibi olduğu anlamına geliyordu.

khloe kardashian tristan gerçek thompson
Khloe, Tristan ve True ile çıktı. (Broadimage/Shutterstock)

Bu durumun hassas doğası nedeniyle Khloe, ikinci bebeğinin haberini, o doğmadan sadece haftalar önce, Temmuz 2022’ye kadar bir sır olarak sakladı. Khloe, “Pek çok yüksek ve kesinlikle çok düşük düşüş yaşadık,” dedi. Kardashians final. “Bunu yazamazsın. Keşke bu boku yazabilseydin de bizim gerçeğimiz olmasaydı, ama her neyse. Aşağı in, bilirsin, geri dön. Bu ailenin güzelliği bu. Uzun süre yerde kalmıyoruz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/khloe-kardashian-son-rob-look-alike-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir