Kim & Khloe Kardashian Sahilde Gümüş Bikinileriyle Duşa Girdi – Hollywood Life


Kim ve Khloe


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Kim Karadshian, 41, interneti yeniden kırdı! Realite yıldızı 22 Temmuz’da Instagram’a gitti ve kendisinin ve muhteşem kız kardeşinin nostaljik tatil fotoğraflarını paylaştı. Khloe Kardashian, 38. Görüntülerde, ünlü kız kardeşler birbiriyle uyumlu gümüş metalik bikiniler giyerek sahilde uzanarak seksi vücutlarını sergilediler. Ardından, her biri kumlu vücutlarını hortumlamak için yakındaki bir açık hava duşunu kullandılar.

Kim plaj günü için iki parçalı bir mayo giyerken, Khloe tek parça bir mayo giydi. Güneşin tadını çıkarmak için kumsalda uzanırken ikisi de büyük gümüş güneş gözlükleri takmıştı. Kim’in inanılmaz karın kasları, küçük kız kardeşinin yanında uzanırken tam ekrandaydı. Her iki kız da sarı saçlarını serbest bıraktı.

Duş zamanı geldiğinde, Kim önce suyu Khloe’ye püskürttü. SKIMS kurucusu kameraya arkasını döndü ve böylece Khloe suyla sırılsıklam olurken seksi ganimetini gösterdi. Daha sonra, Khloe izlerken Kim kendini hortumladı.

Ama bu hızlı durulama Kim için yeterli değildi. Dört çocuk annesi açık havada duşa girdi ve suyun tüm vücudunu temizlemesine izin verdi. Kız kardeşler, duş alırken tüten sıcak gümüş bikinilerini üzerinde tuttular. Kim, arsızca gönderisine “Kards Evi” yazdı.

Kim ve Khloe Kardashian
Kim ve Khloe Kardashian (Fotoğraf: MEGA)

Kim ve Khloe seksi bikinilerini Instagram’da sergilediler. Kim bunu 1 Temmuz’da bir ayna özçekimi içeren bir gönderide yaptı. ağartılmış sarışın bombanın gümüş mayo giyiyor. Kim, gönderisine KoKo’nun herhangi bir görüntüsünü dahil etmedi, ancak artık kız kardeşlerin o tropik kaçışta birlikte olduklarını biliyoruz.

Khloe başlangıçta hayranlarına 12 Temmuz tarihli seksi gümüş mayosuna bir bakış attı. Good American kurucu ortağı, kameradan uzaklaşırken suda tek parça takım elbiseyle poz verdi. Khloe’nin “geriye bakmak” ile ilgili olan şifreli başlığı, yaklaşık olarak teorize edildi. Tristan Thompsonkimden vekil aracılığıyla başka bir çocuk bekliyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/kim-khloe-kardashian-shower-silver-bikinis-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir