Kim Kardashians ‘Sports Illustrated’ Fotoğraf Çekimi Sırasında Bikinisiyle Büyüledi – Hollywood Life


kim Kardashian41 yaşındaki Dominik Cumhuriyeti’nde seksi bir fotoğraf çekimine katıldığında bakışları çevirdi. spor resimli! Gerçek yıldız, çekim sırasında SKIMS şekillendirici koleksiyonunu tanıtırken siyah bir bikini ve çıplak bir tek parça poz verdi. Kardashianlar dizinin bir sonraki bölümünün son fragmanı. Fotoğrafların bir kısmı plajda, bir kısmı da balkonda, figürünü kendinden emin bir şekilde gösterdiği için çekildi.

“DR’deyiz ve SKIMS çekimleri yapıyoruz, spor resimli Mayo örtüsü,” dediği uçak karavana inerken duyulabilir. “Sanki çok şey oluyor. Çok fazla içerik almaya çalışıyorum.”

kim Kardashian
Kim Kardashian önceki bir gezi sırasında bikinili. (arka plan)

Mayolara ek olarak Kim, siyah bandeau üst ve yüksek yırtmaçlı uzun etek de dahil olmak üzere karavandaki diğer kıyafetleri salladı. Askılı topuklu ayakkabılarla eşleştirdi ve uzun saçlarını at kuyruğu yaptı. Makyajı yerinde olduğu için çeşitli görünümler için altın ve beyaz takılarla da aksesuar yaptı.

Göz alıcı anlara rağmen, fragmanda özel bir ilgi gören tek kız kardeş Kim değildi. Kourtney Kardashian komedyenle görüşmesi de görüntülendi Benny DramInstagram hesabında sık sık KarJenner ailesini parodiler. Cadılar Bayramı temalı Minnie Mouse kulaklarını takarken KarJenner’ın en büyük kardeşine “Merhaba Bebeğim” dedi. “Aynaya bakmak gibi.” Daha sonra Kourtney ona Poosh Wellness 2022’ye hazır olup olmadığını sorarken yan yana oturuyorlar.

kim Kardashian
Kim Kardashian başka bir gezi sırasında bir kumsalda yürüyor. (Sıçrama Haberleri)

KardashianlarNisan 2022’de prömiyeri yapılan , Hulu’da yayınlanmaya başladığından beri büyük bir hit oldu. Tüm KarJenner kız kardeşleri ve annelerini sergiliyor Kris Jenner yoğun kariyerlerinde ve kişisel yaşamlarında gezinirken. Zaten manşetlere çıkan anlardan bazıları, Kim’in ev sahipliği yaptığı zamanı içeriyor Cumartesi gecesi canlı ilk kez ve Kourtney’nin şimdiki kocasından romantik teklifi Travis Barker. Gelecek bölümlerde Kourtney ve Travis’in son İtalyan düğününün de gösterileceği bildiriliyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/kim-kardashian-bikini-sports-illustrated-photoshoot-dominican-republic-video/

Yorum yapın

SMM Panel