Kim Kardashian’ın Yeni Selfie’lerinde Siyah Bikini Üstü: Fotoğraflar – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Kesin olan bir şey varsa kim Kardashiansosyal medyada her zaman bir tür seksi görünüm sergiliyor ve son yaptığı da tam olarak buydu. Instagram gönderisi. 42 yaşındaki kadın, yatakta uzanırken geniş göğüs dekoltesini tam olarak sergileyen metalik siyah üçgen bir bikini üstü salladı.

Kim, üç özçekim için poz verirken “Hey” başlığıyla fotoğrafların slayt gösterisini yayınladı. Fotoğraflarda Kim, göğsünü zar zor kapatan süper mini siyah ipli bir bikini üstü giyiyordu. Seksi mayo üstünü muhteşem bir ihtişamla şekillendirdi, uzun siyah saçlarını aşağıda tutmayı seçti ve gevşek dalgalarla ortadan ayırdı. Makyajına gelince, hacimli kirpiklerle koyu siyah göz kalemi salladı ve kremsi çıplak bir dudakla görünümünü tamamladı.

Kim son zamanlarda bir sürü seksi mayo sallıyor ve bu görünümün yanı sıra, kısa süre önce küçük beyaz ipli bir bikini giyerken sahile giden merdivenlerde poz verdiği fotoğraflarından oluşan bir slayt gösterisi yayınladı. Kim, fotoğrafları Instagram’da kız kardeşinin olduğuna dikkat çekerek yayınladı. Kendall JennerKim’in fotoğraflarını çekti.

Kim seksi beyaz bir bikini giyerek bir dış mekan merdiveninde poz verdi. İpli bikini, göğsünü zar zor örten ve geniş göğüs dekoltesini ortaya çıkaran süper küçük üçgen bir üst kısım içeriyordu. Üstü, yanlarında ince askıları olan ve bir çift gümüş güneş gözlüğü ile aksesuarlanmış, eşleşen küçük tanga altlarıyla şekillendirdi. Cazibesine gelince, Kim koyu renk saçlarını açık bırakmış ve gevşek dalgalar halinde ortadan ayırmıştı. Saçları o kadar uzundu ki beline kadar bitiyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/kim-kardashian-black-bikini-top-selfies-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir