Kim Kardashian’ın Yeni Bikini Resmi Neden Bir Optik İllüzyon?


kim Kardashianadlı kullanıcının son özçekimi, izleyicilerin çifte çekim yapmasına neden oluyor.

SKKN kurucusu aldı instagram 14 Mart’ta siyah bir bikini üstü spor yaparken çekilmiş birkaç fotoğrafıyla. Yine de, bu fotoğraflardan biri, Kim’in göğsünde bazı izleyicileri büyülemiş gibi görünen oldukça tuhaf bir şekle sahip.

Bir kullanıcı yorum bölümüne “Telefonu göğsünde tutan ninja kaplumbağanın gölgesi mi?” diye yazdı.

Diğerleri bunun bronz çizgiler olabileceğini düşünürken, başka bir kullanıcı “Göğsünüzde boynunuza kadar ciltte renk değişikliği var. Bunu kontrol ettirmek isteyebilirsiniz.”

Söz konusu şekil, aslında Kim’in selfie çekmek için telefonu tutan elinin (bir ninja kaplumbağa değil) gölgesi gibi görünüyor.

Bilinsin ki 14 Mart’taki mayo fotoğrafları yoktu. Sadece gölge hakkında spekülasyon yapın, ancak yorum bölümünde Kim’e olan sevginizi de belirtin. Buz Baharatıyakın zamanda SKIMS kurucusu ve kızıyla takılan Kuzey Batı, paylaşımın altına kalp gözü emojisi yerleştirdi. Bu sırada Kim’in arkadaşı Natalie Halcro ateş ve kalp-göz sembolleriyle “Şeyeeeeeshhhhhh kadın” yazdı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368072/why-kim-kardashian's-new-bikini-pic-is-an-optical-illusion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir