Kim Kardashian’ın SKIMS’leri Yılda İki Kez Satışa Çıkıyor: Fırsatları Kaçırmayın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

“İlerlemeyi” seviyorsanız kim Kardashian, SKIMS’ten alışveriş yapmak, girişimciyi kanalize etmenin harika bir yoludur. SKIMS başlangıçta şekillendirici giysilerle piyasaya sürüldü ve mutlaka sahip olunması gereken rahat stiller, uyarlanabilir stiller, mayolar, çocuk kıyafetleri ve hatta Team USA Olimpik ve Paralimpik sporcuları için ev kıyafetleri ile genişletildi. Çok fazla düşüş ve bazı sürpriz lansmanlar var. Bu, yapılacak çok alışveriş, özellikle de nadiren satış veya indirim kodu olduğu için.

Aslında, yılda sadece iki satış var. Şimdi alışveriş yapmazsan, yapmak zorunda kalacaksın Kasım ayına kadar bekle bazı harika indirimler almak için.

Fashionistas sevinebilir çünkü SKIMS İki Yıllık Satış nihayet burada. Şu andan itibaren 30 Mayıs 2022’ye kadar alışveriş yapabilirsiniz, ancak acele edin çünkü bu en çok satan stiller hızla tükeniyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332184/kim-kardashian-skims-sale?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel